Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én látom így vagy a pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom így vagy a pár nélküli férfiak gyakran sokkal jobban sajnálják magukat, mint a pár nélküli nők?

Figyelt kérdés
Pl ezen az oldalon is inkább a 'sírnak' mert nincs csajok, mert szerencsétlennek érzik magukat, mert a világ nagyon rossz. Vagy az itt lévő pasik tényleg szerencsétlenek..?

2014. febr. 18. 20:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak nem merik megélni az érzelmeiket, illetve nincs kinek. Ezért anonym gondolják ha elmesélik, találnak valakit, aki megérti őket :) Remélem segíthettem. 17/f
2014. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Igen..vagyis 17 vagy, még szinte gyerek. 25-30 közöttiekre értettem kb.

Én 26 vagyok nő, több éve sincs senkim..mégse sírom tele a párnám h lúzer lennék :)

2014. febr. 18. 20:24
 3/42 anonim ***** válasza:
10%
A nőknek nem kell kezdeményezni , őket nem küldik el az utcán.. Részben ez az oka . Amúgy nyugi a nők itt máson tolják a "rinyát"
2014. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
én tényleg szerencsétlen vagyok :p
2014. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Min tolják a nők? Erre kíváncsi vagyok..arra pedig hátha tudok én magyarázatot :P
2014. febr. 18. 20:28
 6/42 anonim ***** válasza:
2 Eve nincs baratnom.Most egyedul erzem nagyon jol magam.Egyelore nem kell par.Szoval nem sajnalom magam.(20/f) :D
2014. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
81%
#1 vagyok: Épp ez az. A nők lehetnek érzelmesek, a barátnőiken ezt kiélhetik. Viszont egy férfit lenéznek, ha nem erős, ha nem a mai ideáloknak megfelelően viselkedik. Emiatt sokan nem mernek, és nincs is kinek elmondani a problémáikat. A nők pedig bárkivel lelkizhetnek, ez megszokott :)
2014. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Igen, vannak, akik sírnak, hogy nincs párjuk. De ez ugyanúgy érvényes a nőkre is. Egyedül vagyok egy ideje, nem sírok - sosem sírtam, amikor egyedül voltam. Ez van, majd lesz máshogy. És "szerencsétlenekkel" mindenhol találkozhatsz - mindkét nemből egyaránt.


31/F

2014. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
De szerintem nem szégyen ha egy férfi néha sír, szó szerint sír. Azt már sokkal nagyobb gáznak tartom, ha csak nyivákol h béna vagyok..nincs önbizalmam..rosszul nézek..miért csak a jó pasik kellenek nekünk..mi nők milyen szemetek vagyunk..meg h nekünk semmit se kell tenni a szexért, bezzeg nekik nem jut semmi. DE, nekünk is kell tenni a számunkra jó szexért, nagyjából ugyanazokat meg kell tennünk nekünk is, mint nektek.
2014. febr. 18. 20:42
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Egy nőt ezren vigasztalnak, ha valami problémája van. Egy férfiba ezren rúgnak bele, ha neki van problémája.

Ezért kell valahol levezetni nekik is a gőzt.

2014. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!