Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez azt jelenti hogy meleg vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akibe 6 éves koromtól kb. 10-11 éves koromig bele voltam zúgva,aztán jött egy másik belé kb 1 évig.Aztán volt még 2 aki csak úgy tetszett.13-14 éves koromban aztán megint rájöttem hogy még mindig szerelmes vagyok az elsőbe,még picit most is úgy érzem...Fáéltékeny is vagyok talán a mostani barátnőire.A baj az ott kezdődik hogy az osztályunk 1/3 meleg vagy bisex.2 hónapja csak úgy bántásból rám is azt mondták és azóta ezen kattogok.Az utóbi hetekben már nagyon be vagyok parázva mert már ha rá nézek egy lányra előre eldöntöm szép-e,vagy jól ál-e rajta ez a ruha,milyen nagy a melle.Szóval most nagyon meg vagyok ijedve,mert én tulajdonképpen pasit akarok majd,meg még ott van egy másik fiú is a régi barátomon kívűl akit nagyon jó pasinak találok meg minden.A melegekkel semmi bajom,de én nem akarok az lenni.Mit gondoltok szerintetek az vagyok?Ez már az?
2014. febr. 19. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Jót nevettem a kérdésen és az első mondaton, mert azt hittem, hogy fiú vagy.
2014. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?:)
2014. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok bocsi hogy elfelejtettem leírni.
2014. febr. 19. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:
ha fiú vagy akkor akkora meleg vagy mint a ház
2014. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj,kislány.
2014. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
miért lennél meleg? azok csak fiúk lehetnek. max. lezbi lehetsz, de leírtak alapján az sem.
2014. febr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez fejben dől el nekem is olt ilyen korszakom most mégis egészséges vagyok.
2014. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek na agyaljak rajta?Vagy ha igen akkor az leszek vagy mit mondott?
2014. febr. 19. 13:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha rádmondanak valamit,az is vagy?:D Jót nevettem én is.

Egyébként b**zi nem lehetsz,mert az csak fiú-fiú közt van.

Ha lány-lány párosítás,akkor lezbit mondunk.

Az,meg,hogy megnézel egy szépen öltözött lányt, vagy a mellméretét az nem jelent semmit. Én is megszoktam figyelni pl hogy milyen jó a cipője,haja valakinek,mert tetszik.A mellmérettel meg az is lehet,hogy a sajátodhoz méregeted, esetleg magamból kiindulva, irigykedsz,hogy neki mennyivel nagyobb stb. Szóval nyugi.

2014. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te legfeljebb biszexuális lehetsz. De akkor sincsen semmi baj.
2014. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!