Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En 22 eves no vagyok a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En 22 eves no vagyok a parom 40. Masfel eve eggyut vagyunk. Elejinte csak a penze miatt altam szoba vele, de most mar bele szerettem. A baj hogy o valamiert el tavolodott tolem. Lehet hogy csak ki hasznalt engem es most mar ram unt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

te használtad ki őt :)

igazából megérdemlitek egymást :)

2014. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igy is fel lehet fogni:)de viszont ugy ereztem hogy o is szeret.hogy tud valaki eggyik naprol a masikra igy meg valtozni nem ertem
2014. febr. 19. 14:24
 3/11 anonim ***** válasza:
A hejesírásod miatt tebeléd biztos nem fog senki se szeretni.
2014. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

elejinte? na franko...

gyanus, hogy csak kihasznalt teged, gondolj csak bele (felteve, ha nem okoz nehezseget...)

22 eves es 40 eves kapcsolata. generacios szakadek, stb. valamint ertelmi szintbeli kulonbseg. csak kihasznalt.

2014. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elsőnek meg a 3. nak igaza van.
2014. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogy lehet csak kessh miatt szóba állni valakivel??


Ez szégyen ...ne legyél semmire kellő naplopó olyan aki azt várja ,h eltartsák.Legyen már valami önbecsülésed TE CÉDA!

2014. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ha csak kihasznalt akkor masfel evig csak a tarsasagomat fizette meg? mivel hogy nem volt gyakori szexualis eletunk, es nem azert mert en nem akartam volna.nem azt mutatta, hogy minden aron csak a szex!!!!!
2014. febr. 19. 14:46
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem pusztán az is jó érzéssel töltötte el ,h fiatal husi van mellette egy pénzér megvett barátnő voltál beteg.De már megunt.
2014. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jogos egy penzer megvasarolt baratno voltam!!!!! De bele szerettem es hianyzik es szeretnem elhinni a velemenyeiteket csak annyira jo szinesz volt h nem hiszem el hogy csak jatszottttt
2014. febr. 19. 14:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Magyarország én majdnem így szeretlek.
2014. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!