Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Látok néha lányokat kiakadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látok néha lányokat kiakadni valamin, és ilyenkor rácsapnak az asztalra, vagy elhajítanak valamit ami a kezükben van. A barátjukra is ráemelik a kezüket ők?

Figyelt kérdés
Vagy csak a tárgyakban tudnak kárt tenni?

2014. febr. 20. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:


sok ilyen ócska szemét van

2014. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
AZ a helyzet,hogy az erőszakot a férfival azonosítják az emberek és publicitása is csak ennek van.Szóval igen létezik olyan,hogy egy nő fizikailag bántalmaz egy férfit.Bár a lelki kínzást is figyelembe kellene venni.
2014. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Zakathol ***** válasza:

Lelki kínzás? Az a férfi aki hagyja magát az meg is érdemli. Mondom ezt úgy, hogy egyszer már én is jártam ebben a cipőben, de tanultam a múltból.

Egyetlen nő sem ér annyit, hogy a megaláztatást elviseld, ha felismered a problémát, el lehet köszönni, nem pedig vonyítva ülni és tűrni ahogy egy nő basztat :D

2014. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki van így ezzel...
2014. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Zakathol ***** válasza:
Lásd: 2. mondat. Az önkéntesen felvállalt "kínzás" nem kínzás. Kínzás az, ha akaratod ellenére történik.
2014. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat az egymás iránti tiszteleten-is-alapszik. Aki nem tiszteli a másikat annak nincs keresnivalója egy felnőtt kapcsolatban
2014. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyszer emelne kezet rám a barátnőm...el is hajtanám. A laptopom billentyűzetét egyszer már szétverte egyik exem mérgében...akkor hiba volt nem szakítani vele.
2014. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Zakathol nevű felhasználó válasza:


Lásd: 2. mondat. Az önkéntesen felvállalt "kínzás" nem kínzás.



remek! akkor a nők bántalmazása sem létezik. el tud menni!

2014. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerek ilyen lányokat, ezért csak férfiakra tudok példát mondani: több férfit is ismerek, aki néha mérgében földhöz vág dolgokat, ajtókat csapkod, stb., köztük van hozzám közel álló is. Egyikük sem emelne kezet másokra, nemhogy a párjukra, de még olyanokra sem, akit utálnak.


Lányoknál nem tudom, hogy van ez, de ha vannak ilyenek, nem kell eltűrni tőlük.

2014. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zakathol ***** válasza:

#8: Szép próbálkozás, de az általad említett eset bántalmazásnak/testi sértésnek minősül, ami büntetőjogi kategória és akár férfit, akár nőt bántalmaznak, feljelentés->eljárás.


Itt most lelki terrorról beszéltem, ami elkerülhető megfelelő önismerettel.

2014. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!