Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy bejövök e egy lánynak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat néz téged, mosolyog rád, igyekszik a közeledben lenni, "véletlenül" hozzád érni. VAGY éppen hogy feltűnően kerül, zavarba jön, ha a közelében vagy és elpirul.
2014. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem ha tetszik egy srác, akivel még nem beszéltem, így viselkedem: keresem őt., "véletlenül" arra megyek, mint ő., megkeresem a szemkontaktust, de ha már megvan, elkapom a fejem., még véletlenül se merek megszólalni, ha a társaságunkban van., VISZONT, ha ismerem, így: próbálok úgy viselkedni, mint másokkal., sokat beszélek vele., moslygok rá., ha tart valahova egy haverjával, szivesen elmegyek velük., egyszerűen keresem a társaságát, de ügyelek rá, hogy ne vegye észre
2014. febr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én, (sajnos, vagy nem tudom..szerintem ez nem túl jó) de általában ha bejön egy fiú, akkor mosolygok rá, érdeklődőm(bátorítás céljából), de néha kicsit rideg is vagyok(bármilyen nehezemre is esik), mert tőle azt várom, hogy ő kezdeményezzen,ő keressen,ha kellek neki szerezzen meg;)
2014. febr. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!