Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap szakítok a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap szakítok a barátommal, aki nagyon szerelmes belém, én viszont nem. Mire számítsak? Lehet, hogy sírni fog? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Azt hozzátenném, hogy első barátom. 16/L

2014. febr. 21. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szemet vagy!
2014. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Legelső barátommal 15 évesek voltunk, fél évet voltunk együtt. Én szakítottam, előtte szünetet kértem, de végül ő nem bírta és felkeresett. Akkor mondtam nenki, hogy vége. Igen, ő sírt... baromi kellemetlen volt.

2. barátommal is én szakítottam. Ő nem sírt, csak némán elvonult. Ő kicsit elvont fazon volt eleve. Mint kiderült, utána vagdosta magát (előtte is voltak ilyen dolgai).


Én azt tudom mondani, hogy legyél kíméletes DE figyelj arra, hogy ne hagyj benne reményt, mert az a legrosszabb. Úgyhogy éreztesd, hogy részedről ennyi volt. Zárd le véglegesen.

2014. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"kedves" 1.: akkor lenne szemét, ha annak ellenére mellette maradna, hogy nem is szereti
2014. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon finoman szeretném neki mondani, nem volt semmi veszekedésünk, szóval egyáltalán nem ilyen durva szakítás lesz.

Az a baj, hogy elég visszahúzódó, és ilyen érzékenyebb, és nagyon szeret engem, ezért félek, hogy hogyan fog reagálni. :(

Tényleg annyira aranyos, de ha egyszer nem vagyok szerelmes...

2014. febr. 21. 21:55
 5/10 anonim válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2014. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezen túl kell esni
2014. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves 3 En ismerek egy csajt aki hozza ment egy olyan pasihoz akit nem szeret.De a pasi egy kedves,normális ember.
2014. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és?
2014. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy belé szerelmes, akkor minek jöttél vele össze? Tipikus érzéketlen liba vagy, aki semmi mást nem tud, csak szórakozni a normális férfiak érzéseivel.
2014. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
senki sem szerelmes más abban a pillanatban, amikor elkezdenek járni. azért kezdenek el járni, mert szimpatikusak egymásnak és meg akarják próbálni. közben alakul ki a szerelem - ha kialakul. egy ismeretlenbe eleve nem is lehet beleszeretni - max tetszhet.
2014. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!