Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok ezek szerint?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok ezek szerint?

Figyelt kérdés
3x randiztam egyik lány osztálytársammal, utolsó végén még csók is volt, kézen fogva jártunk, előtte folyton puszilgattuk egymást. Suliban folyton figyelem mit csinál, várom mikor néz rám megint és mikor mosolyog.. Otthon is rá gondolok általában, de ha könnyítek magamon, akkor kicsit enyhül a gondolat.. Szerintetek szerelmes vagyok? Nekem nagyon tetszik a lány főleg hogy normális is. Ugye nem csak pillanatnyi fellangolas? Sosem volt még kapcsolata egyikünknek sem. Ez lehet az első, sőt már az, szerintem. Mivel mondta hogy nem érdekeli mit fognak az osztályban mondani, mikor kérdeztem. 16 évesek vagyunk
2014. febr. 23. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg az vagy a leírtak alapján ezt tudom lekövetkeztetni!
2014. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen valószínű, nem értem mitől félsz.
2014. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Igen,szerintem ez szerelem.
2014. febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!