Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy így nem tud meghodítani?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki most épp kiszemelt engem magának,de azthiszi ugyanolyan vagyok,mint a tobbi:két szép szo és vihet az ágyba.Hogyan,milyen mondatokkal adjam a tudtára,hogy nálam más stratégiát kell alkalmazni?
2014. febr. 24. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Akarod te egyáltalán azt a srácot vagy csak azt szeretnéd, hogy körülzsongjon?

Megmondhatod neki, hogy amennyiben téged akkor foggal-körömmel kell harcolnia de ne csodálkozz, ha inkább lelép és keres egy másik lányt.

2014. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha kicsit mellőzöd, abból észreveszi
2014. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
azt akarom,hogy harcoljon értem,és észrevegye,más vagyok,mint az eddigiek
2014. febr. 24. 13:24
 4/16 anonim ***** válasza:
akkor engedd harcolni, ne a szájába rágd.
2014. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
dehogy vagy te mas, csak eggyel tobb kort futsz a baromfiudvarban, hogy ne nezzenek r.ba.cnak... ha nem jon be a srac, mondd meg neki, ennyi.
2014. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy srác engem tartana olyannak, akit két szép szóval ágyba tud csalogatni, az elég megalázó lenne számomra, nem hiszem, hogy egy olyan sráctól akarnám elvárni, hogy küzdjön értem, aki ennyire tart.. :)
2014. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nemvagyok olyan,aki tobb kortfut a baromfiudvarban.és nagyon tetszik a srác,bevallotta,hogy változni akar,és hozzásegíthetnék neki..de látom itt ilyen bunko emberek vannak,akiknek a tanácsára számítani nem lehet.
2014. febr. 24. 13:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele. Ha még így is bepróbálkozik nálad, akkor talán fog érted küzdeni, ha nem, akkor csak egy gyors p*na kell neki.
2014. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ahol megvan a kölcsönös vonzalom, ott nem kell harcolni a másikért.
2014. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg,de szerintem számára te is csak egy préda vagy a sok közül.Kell neki a friss hús,ennyi.Innentől kezdve vagy bedőlsz neki,vagy nem.Én a helyedben nem foglalkoznék vele.Ha még azután is keresne,az is kétesélyes.Hiszen hajthat a bugyidra is,meg lehetnek komoly szándékai is.Abban nem érdemes megbízni,aki nem rendes randira hív el először,hanem rögtön a szexet hozza fel.
2014. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!