Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pofozott meg?

Figyelt kérdés
Az ex barátnőmmel szétmentünk, mert folyamatosan felkavartam a viselkedésemmel és ő nyugodt, konzervatív életre vágyott. Eltelt utána kb. három hét és összefutottunk. Beszélgettünk, és rákérdezett, mi a helyzet nő téren. Én pedig elmondtam neki, hogy azóta voltak kalandjaim meg ilyesmi... erre neki elszállt az agya, pofon ütött és elrohant. Most mi a fene baja van?? Azért dobott, mert nem tetszettem neki, nem??
2014. febr. 25. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Az bántja, hogy nem hagyott mélyebb nyomot benned, nem volt számodra fontos mert 3 hét sem kellett és már több kalandod is volt.
2014. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerette volna zat hallani, hogy teljesen osszetortel, mert az neki legyezgetne a hiusagat, hogy lam lam o mekkora diva, a pasik belehalnak ha eltekintnroluk. De mivel ez nem igy tortent eu felduhitette ea tehetetlen duhet igy vezette le. Hat szerintem ezert.
2014. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 The Guard ***** válasza:
100%
Mert egy jó asszony mindent megbocsájt.....
2014. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolós. ezt lájkolom XD
2014. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 The Guard ***** válasza:
Köszi :DDD
2014. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!