Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek van egy régi nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van egy régi nagy szerelme, aki miatt otthagyná az aktuális párját?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 11:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha hajlandó lenne kapcsolatot létesíteni.
2014. febr. 26. 11:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az aktuális párom az :)
2014. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nincs.
2014. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt régen nagy szerelmem, de soha nem hagynám ott érte a páromat, pedig lett volna rá lehetőségem.

Nem mindig az első szerelem a mérvadó és a legnagyobb szerelem, még akkor sem, ha igazán nagy szerelem volt az is.

2014. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nincs


30+F

2014. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy régi nagy szerelmem 15 éves koromban ismertem meg, vagy 20 éves koromig vártam rá. Persze haverkodtam vele, jóba voltam de mindig más pasi került az életébe. Én közbe ismerkedtem de valahogy nem ment úgy, 1 barátnőm volt 3 hónapig jártam vele de ugye ez a dolog hogy ott volt a nagy szerelmem bekavart és tönkre ment a kapcsolatunk.

Nagy nehezen sikerült túl tennem magam a dolgon amikor a lány elköltözött az ország másik felére.

8 hónapja ismertem meg a jelenlegi barátnőmet fél éve vagyunk együtt, nagyon jó minden, végre túltettem magam a régi reménytelen szerelmen így sokkal jobb a kapcsolatom a mostani szerelmemmel.

persze szilveszterkor összefutottam a régi szerelmemmel egy buliba voltunk, mondta hogy visszaköltözik, elkezdtünk beszélgetni mert a közelembe költözött albérletbe itt is dolgozik és mondta hogy most bejövök neki és szívesen járna velem.

Persze ez engem rendesen felkavart, a jelenlegi barátnőmnek egyből elmondtam mindent inkább mert tanácsra volt szükségem és mivel nekem ő a barátom is egybe így úgy gondoltam ketten kell megoldjuk.

Én a mostani barátnőmet nem hagynám ott a régi szerelmemért, most nem érzek semmit iránta csak a jelenlegi barátnőmbe vagyok szerelmes de nagyon. De ez felkavart akkor is.

Én döntöttem elutasítottam a lányt mert már nem akarok tőle semmit.

Barátok megmaradtunk szerencsére nincs is ezzel baj, érzelmileg sem kavar már fel, ő is tiszteletben tartja és a párom is hihetetlen kedvesen kezeli ezt.


De nem hagynám ott a mostani barátnőmet! Nem is tudnám őt megcsalni, belegondolni is rossz.

2014. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen ember. Volt régen egy szerelmem. De ma már nem tudok rá szerelemként gondolni. Jelenlegi kapcsolatom 8 éve tart. Nem tudnàm felrúgni senki és semmi miatt.
2014. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem


volt egy nagy szerelmem, volt is példa rá, hogy miatta hagytam el valakit, de csak 20 év alatt..

Most is vonzó, jó fej, de soha ne hagynám ott érte a férjemet, a férjemet jobban szeretem és még nála is vonzóbbnak tartom. ;-)

2014. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nehez dolog..egyszer egy volt baratom lany (en fiu vagyok ) amugy meg egy idosek is vagyunk.. szoval jo haverok voltunk nagyon jo haverok megdumaltunk mindig mindent az en leki probemaimat a csajokkal ki mikor hagyott ott es ki volt a hibas de forditava sokszor keresett egy hazban is laktunk egy 5 szintes epuletben Szoavl kiteregettunk egymas szennyeset a leg intimebb dolgokig....de nem volt semmi kozottunk mert azt is megbeszeltuk hogy ha lenne valami koztunk szekszualissan az megrontana a kapcsolataot..ezt nem akartuk....evek teletek el..o mehazsodott en is megnozultem ugyan olyan jo haverok maradtunk...pedig mind aketten sokszor kacerkodtaunk meg korabban is hogy aht jo lenne egy lazat dugni de azert tiszteletuk egymast hogy nem mentunk idaig ...Meg a sulis idoben volatk kis megrazo dolgok kis tapizas samcizas de semmi egyeb mert mindig eppen volt aktualsi parja masikank es azert sem akartunk ebbe bele menni..igy van ez mai napig kozel 20 ev tavlatabol si meg mindig megbeszelunk sokmindent es segitunk egymasnak lelkiekben es jo is hogy valakinek elmondhatja az ember adolgokat..Nagyon valoszinu hogy nem is megyunk tovabb ezzel mert egyikunk sem akar leki problemat amasiknak mert ha lenne egy dugas az felboritana a dolgot es az barmelyikunk hazssaga venne a torest es ezert se dugunk.
2014. máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!