Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki hogy lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki hogy lassan 19 leszek és. (? )

Figyelt kérdés
..és nem nagyon volt egy normális barátom,úgy értem akivel tovább tartott volna pár hétnél.Szűz vagyok, nem cigizek és alkoholt sem fogyasztok.nem volt még velem egykorú barátom. mind 2 évvel fiatalabbak.Lehet azért mert elég pici vagyok? (162-3 körül) [ [link] ]

2014. febr. 26. 17:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2014. febr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem normális pasikat fogsz ki vagy nincsen köztetek valami aminek kéne lennie és úgy már nem az igazi szerintem nem kell aggódnod amiatt hogy találsz valakit szerintem szép is vagy és a tulajdonságaid is jók 17/F.
2014. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ja és nem egyáltalán nem ciki #2 voltam.
2014. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Megismertelek volna,csak kár hogy megnéztem a képet.Túl átlagos vagy,ma már szinte minden tizenéves csaj így néz ki,ezért van hogy meg sem tudom őket különböztetni.
2014. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Kép alapján, már amennyi látszik, jól nézel ki. Én is a pici lányokat szeretem. 20F
2014. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Nem gondoltál még rá,hogy talán nem is benned van a hiba?
2014. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Mr. Truth ***** válasza:

Hát a kép alapján helyesnek tünsz a leirás alapján meg hihetetlennek. De ha el fogadod hogy én dohányzom akkor ráadásul még zsánerem is lennél.

De tuti h messze laksz :) én ezzel meg vagyok átkozva... :)

2014. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nem ciki
2014. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem ciki és nem vagy pici! Én 167 cm vagyok és nem érzem magam picinek!! Csak ki kell fogni egy normális pasit (elég nehéz, mert kevés van belőlük tisztelet a kivételnek)! Fel a fejjel és mindent bele :D

27/L

2014. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem találsz vagy nem talált meg értelmes srác,pedig sok van hidd el.Csak általában az a baj,hogy őket a nők nem szokták figyelembe venni,olyan mintha ott sem lennének.

Nem tudom mennyire nézed a külsőt,de ha átlátsz a felszínességen magad is,akkor bizony találsz majd olyat,aki szeretni fog és jól meglesztek. :)

Nem gond amúgy,nem is ciki.Én 22 vagyok szűz,és bár zavar a dolog persze,de nem tudnék komoly kapcsolaton kívül mást elképzelni,így meg nagyon nagy gondba vagyok a mai világban.A lányok meg általában elutasítanak és leszarnak.

Nincs veled semmi gond,csak mondom ismerd meg valóban a srácokat,és ne csak azt lásd amit kívülről hiszel róla.

22/F

2014. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!