Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FÉRFIAK! Miért szólít így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Miért szólít így?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tudja hogy utálom hogyha Viktóriának szólítanak, de mivel mindíg úgy hívott ezért közöltem is vele hogy a Vikit jobban szeretem.Azóta is Viktóriának szólít, de azóta egy huncut mosoly is társult hozzá..és olyan érzésem van mintha ezzel akarna szivatni.

Miért csinálja ezt?



2014. febr. 27. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert ezzel akar szivatni
2014. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lekéste a buszt és 2-szer pocsolyába lépett, ráadásul egy szerdán!
2014. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom Viktória :)
2014. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jaj de vicces kedves hármas!:D De am most komolyan szerintetek esetleg van rá esély h bejövök neki??
2014. febr. 27. 17:11
 5/18 anonim ***** válasza:
A nők mindig azt szeretnék hallani amit ők gondolnak ezért elmondom neked Viki hogy igen bejössz neki.
2014. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy kedvel . Magamrol (lehet ,hogy gyerekes vagyok ?) tudom,hogy azokkal az emberekkel "szivozok" akiket kedvelek.
2014. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen a nők azt akarják hallani.

Én viszont ha kell akk a kőkemény igazságot.! vagyis az ellentétet;)

2014. febr. 27. 17:15
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ 6/7 :)
2014. febr. 27. 17:16
 9/18 anonim ***** válasza:
Az van Viktória,hogy szeret téged az a srác...Ha te is szereted őt,akkor ne zavarjon.
2014. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Engem csak akkor nem zavar ha ő mondja...sőt IMÁDOM.

csak kíváncsi voltam az emberek véleményére, hogy tudjam nem csak beképzelem e magamnak.:D

2014. febr. 27. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!