Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt gondolja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt gondolja, hogy nem érdemel meg engem?

Figyelt kérdés

Most nagyon furán váltunk el az előbbi beszélgetésből... és nem tudom hova tenni a dolgot...

Szóval azt mondta, hogy azt érzi hogy túl jó vagyok neki és ő nem érdemel meg engem ...holott szerintem ez egyáltalàn nem igaz... nagyon is megharcolt azért hogy az övé legyek és ezt ő is tudja. De nem tudom megérteni..egyik pillanatban még azt mondja, hogy milyen büszke ezért magára a másikban meg hogy nem érdemel meg.

Nem tudom mit csinaljak segítsetek kérlek :(


2014. febr. 27. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiány. Nem érez teljesen magáénak, fél hogy koppan esetleg és ezzel védekezik. Sokan képesek szakítani is emiatt a félelmük miatt. Tudasd vele, hogy nincs igaza, stb. tudod te.
2014. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennél jobban már nem tudom. Gyakran mondom neki hogy szeretem, gyakran megölelem, megcsókolom, igyekszem a kedvében járni, együtt vagyunk amilyen gyakran csak lehet, még a szüzességem is nekiadtam...
2014. febr. 27. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, sajnos nálunk szakítás lett a vége. Az önbizalom hiányát te, valószínűleg, nem fogod tudni csökkenteni, előbb-utóbb szakítani fog és keres egy olyan lányt, aki csüng a szavain, isteníti őt és aki mellett nem érzi magát kevesebbnek.
2014. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!