Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van igaszsag abban, amit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van igaszsag abban, amit egy fiu reszegen mondd?

Figyelt kérdés
Egyik hazibuliban smarolgattam egy fiuval. Eddig olyan elerhetetlennek tunt. KEdves volt velem, meg minden, de sosem tudtam, hogy erez e valamit irantam. A buliban azt mondta, hogy szeret, csak engem akar, de nem volt mersze felvallalni az erzeseit.. Lehet, hogy ezt komolyan mondta, vagy csak az alkoholos befolyasoltsag miatt volt? Gondoltam ra, hogy biztos volt ennek valami alapja, de elbizonytalanodtam.. masnap mar megint ugy beszelgettunk mintha misem tortent volna.
2014. febr. 28. 15:30
 1/6 anonim válasza:
51%

"Részeg ember szava a józan ember gondolata."

Szerintem ezzel válaszoltam.

2014. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet igazság. Miért nem hozod fel a dolgot józanon?
2014. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Hülyeség! Részegen is lehet hazudni!
2014. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet nem emlékszik rá és ő szerinte tényleg nem történt ilyen, de lehet emlékszik rá, viszont nem akarja felhánytorgatni a témát.
2014. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pár tucatszor már megírtam: az alkohol nem valami titkos igazságszérum. A gátlásokat valóban feloldja, és olyankor sokszor az ember olyanokat is elmond, amit józanul soha az életben nem mondana, viszont ez nem feltétlenül igaz. Attól nem is beszélve, hogy részegen bizony van, hogy valamit másképp gondol az ember, mint józanul, főleg ha egy nő vonzerejéről van szó.

Hogy komolyan mondta-e? Tényleg szeret, csak nem merte kimondani józanul? Vagy csak a pia hatására támadt hirtelen dughatnéka? Ezt nem lehet egyértelműen eldönteni, bár én így látatlanból az utóbbira szavazok.

De azért elég gáz, ha valaki csak kannásbor után tud szerelmet vallani.

2014. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

-pl: Egyszer részegen megkértem a kezét egy szemüveges,egérfogú luvnyának,a haverom újáról tekertem le a gyűrűt és éjszaka rögvest el akartam cipelni a templomba>:D

Másnap elnézést kellett kérnem,de a haver gyűrűjét (csajától kapta)visszakellett szereznem.

Hát ne vegyél mérget rá,hogy volt bármi alapja is ittasan a szövegének.

2014. márc. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!