Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokaknak miért számít felszíne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokaknak miért számít felszínességnek az, hogy az ápolt, csinos, jó megjelenésű férfiakat tekintik a nők vonzónak?

Figyelt kérdés
Szerintem ez alapigénynek számít, hogy egy férfi fürödjön rendszeresen, tiszta ruhákban járjon, csinosan, férfiasan öltözködjön (nem, nem kell divatmajomnak lennie, de tudjon alkalomhoz öltözni és tudja mi illik mihez a hétköznapokban is), borotválkozzon és ne járjon szakadt holmikban, mégis sokan ezen az oldalon rögtön elítélnek és felszínesnek titulálnak egy nőt, ha ki meri jelenteni, hogy bizony gáz, ha már szagos az a póló és szakadt a cipő, és kikadndikál nyáron a szőrős hónalj. A jó megjelenés nem pénz, hanem igyén kérdése. Gondolom a férfiak se kezdenének egy büdös, szakadt szőrös nővel. Akkor ez miért számít esetünkben felszínességnek?
2014. márc. 1. 16:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ez még nem számítana felszínességnek, de a nők emellett azt is elvárják, h a férfi legyen jóképű és magas.
2014. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Mert alapjában ez FELSZÍNESSÉG!!!!!!

Ez a szó jelentése,ezt takarja.

2014. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek a saját igényesség-szinte dönti el. Hasonszőrű a hasonszőrűvel kezd.
2014. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ez még nem az, hiszen ezen mindenki könnyen tud változtatni. A baj az, hogy a lányok egy magamfajta alacsony, dagadt és arcilag ocsmány férfival még csak szóba sem állnak. Ez pedig mind genetikai adottság, amin képtelenség változtatni.
2014. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

felszínesség... na jó, kedves második, megnézem én, ahogy te egy messziről szagos, kosztól csimbókos hajú, szakállas, túrós p*nájú csajjal kezdesz :D


no meg minden férfit megnézek, aki a jóképűség miatt hisztizik, hogy mikor kezd egy kifejezetten csúnya csajjal.


sok álszent. kérdező legalább őszinte.

2014. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

5.

Magyar értelmező kéziszótár ajánlom figyelmedbe.

2014. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"no meg minden férfit megnézek, aki a jóképűség miatt hisztizik, hogy mikor kezd egy kifejezetten csúnya csajjal."

Volt már rá példa, de akkor se jártam sikerrel, mert csúnya férfi a csúnya nőknek se kell.

2014. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nagydarab vagyok és mély a hangom, ami egyáltalán nem sugallja azt, amilyen vagyok: kedves, barátságos és segítőkész mindenkivel, sosem bántottam senkit. Ennek ellenére, rosszul érzem magam emberek közt, magányos vagyok(bár ez picit mélyebb probléma, nem csak az öltözködésemtől függ). Egy ,,rongyos", elég fura pulóverben járok, ami nagy rám, de ebben érzem jól magam, könnyebb emberek közt lenni így, jó ,,elbújni" benne. Cipőm sem érdekel különösebben. Nem borotválkozom, valamennyire elviselhetőbbnek tartom így az arcom. Tiszta minden ruhám, és fürdök minden nap. Ezért felszínesség. Mert nem mond semmit rólam, ahogyan kinézek, talán csak félre vezet. Saját vélemény. :) Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Igazából a nők álszentek, és igényesnek azt nevezik, akinek a genetikai adottságai jók. Akinek meg nem olyan az arcformája, vagy a testalkata, arra azt mondják, hogy ápolatlan, vagy rosszul öltözött, hogy rátolják a felelősséget egy olyan dologért, amiről valójában nem tehet. Egy jóképű izmos macsó izzadtan, sáros farmerben is vonzza a kérdező fajtáját.
2014. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
# 9, nem tudom ezt honnan szeded. Hiába helyes egy férfi, ha igénytelen és mocskos, nem fog vonzani...
2014. márc. 2. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!