Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mondtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondtátok először a párotoknak, hogy 'szeretlek'? Ki mondta ki előbb?

Figyelt kérdés
Szerintetek a nőnek vagy a férfinek kell előbb mondani?
2014. márc. 1. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy ki mondja előbb, ez nincs leírva sehová, tudtommal még az íratlan szabályok közt sincs.

Az hogy mennyi idő után az is kérdéses nyilván függ attól mióta ismeritek egymást, és hogy volt-e szerelem első látásra vagy nem. De igazából mindegy.

2014. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi lassan fel eve vagyunk egyutt, de meg nem sikerult kinyogni. O mar mondta ketszer, egyszer egy hatalmas veszekedeskor, egyszer reszegen, de en valahogy valami alkalmasabb pillanatra vartam, most meg mar olyan fura, nem is erzem nagyon szukseget hogy mondjam, mert a tettek beszelnek, ahogy nala is, o nem is ez a nyalas fajta, szerintem nem csinal ebbol gondot, szerintem en tobbet agyalok azon, hogy nem mondtam, mint o:)

20N 23F

2014. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

11 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel! :)

Én mondtam ki először , de nagyon sokszor kifejezzük érzésünket! :)


F/18

2014. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 valakii69 válasza:
A pasim mo ndta eloszor de meg uty voltunk h nem hivatalosan jartunk de tustuk mit irant :)
2014. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a csajom mondta először kb 2 hónap után, én még nem voltam belé szerelmes de azért gÄcire örültem neki hogy ő mondta ezért énis mondtam neki. De pár hétre rá bele is szerettem, lehet h csak arra vártam hogy tudjam nem szeretek bele fölöslegesen :D
2014. márc. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!