Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen őszintén, mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen őszintén, mit tennétek ilyen helzetben? Tudnátok nemet mondani?

Figyelt kérdés

Főleg lányok válasza érdekel, mert ált. nem fordítva történik ez a dolog.

Tegyük fel, hogy van valaki, akibe szerelmes vagy (vagy "csak" nagyon nagyont tetszik) - a lényeg, hogy vonzódsz hozzá, megőrülsz érte és nem csak testileg.

Ez a valaki nem akar tőled kapcsolatot, akármilyen okból kifolyólag, de megpróbál elcsábítani, ill. felajánlja, hogy szex azért lehet, akár egyszeri alkalommal.

és teljesen őszintén! Tudnátok nemet mondani? Ha tényleg nagyon, nagyon odavagy azért a személyért, akkor mit választanál, inkább kiélveznéd azt az akár egy alkalmat, vállalva hogy ezzel könnyűvérűnek néz, a saját szemedben is csökkensz, stb. vagy a büszkeség, erkölcsösség győz, és mindenképp nemet mondasz?

Hozzáteszem, nem, nem történt ez meg velem, csak elméletileg jutott eszembe. Sokszor elgondolkodom ezen, hogy képes lennék-e nemet mondani, és ezért érdekel, hogy más hogy áll hozzá...


2014. márc. 1. 23:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én biztosan nemet mondanék. lehet hogy bejön, meg minden, de egyáltalán nem éri meg, én nem tudnám ezzel lezárni, el is küldeném a fenébe.
2014. márc. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Azért, mert soha nem feküdtem le olyannal, akivel nem kölcsönös szerelmen alapuló párkapcsolatom volt.

Az érzelmek nélküli ágytorna nekem nem kell.

Ha nem szeret, nem leszek strigulája.

2014. márc. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
férfiként én nem. kiábrándulnék, ha szexet akar
2014. márc. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
fárfi vagyok deén ugy vagyok vele hogy ez nézőpont kérdése az én szememben egyik esetben se lenne negatív véleményem kivétel ha sokszor cisnálná más más palivalhogy igent mond de egy esetben szerintem nem bűn ha egy lány mint ember szeretné élvezni kicsit az életét amugy se vagyunk tökéletesek és a feket fehér vagy afehér fekete nélkül nemműködő dolog.
2014. márc. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A következő kérdés az lesz, hogy az arcra élvezést is engednétek-e neki?
2014. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez egyértelmű. Én csak akkor tudok szexelni, ha megbízok egy férfibe. Hiába kívánom őrülten, nem tudok csak úgy testi felindultságból szexelni. Sokszor a járás után még jó egy hónapig ezért nincs is szex. (kb)


Csak azzal tudok szexelni akiben megbízok maximálisan, akivel tudom, hogy van jövőnk, szeret, tisztel, becsül, és nem csak egy strigula leszek az ágyán.

2014. márc. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én belemennék, ha tényleg nagyon bejönne és legalább 3-4 éve.
2014. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is biztosan nemet mondanék, nem azért, nehogy könnyűvérűnek nézzen, a pasik általában nem ítélkeznek, ha áll a farkuk, nem gondolkoznak ilyesmin, hanem pusztán azért, mert tapasztalatból tudom, hogy ha valaki nagyon tetszik, és még le is fekszem vele, akkor tutira totál belezúgok. Annak meg semmi értelme, ha viszonozni nem akarják, úgy tuti szenvedés a vége.
2014. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jó párszor utasítottam már vissza pasikat, azért mert párkapcsolatban voltam (és a legtöbbjük kifejezetten jóképű is volt.) És hogy miért? Mert ha én együtt vagyok valakivel, akkor ő a legklasszabb pasi a szememben és szeretem és tisztelem és emiatt nem alázom meg sem magam sem őt azzal, hogy megcsalom.

19/L

2014. márc. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hüpp. Hüpp. Istenem, pont erre számítottam, ilyen válaszokra. Mindjárt sírok a gyönyörtől. A sok erkölcsös nő, de tényleg, mindenkinek kell a szexhez az érzelem is, úgy látszik, és nem adják magukat oda csak úgy, ennél többre becsülik magukat... Akkor mégis mi a büdös kur.va isten faxáé van annyi megcsalás, félrelépés, meg egyéjszakás kapcsolat (amihez szintén kell minimum egy nő is)?? MIIII??? HEEEEE????
2014. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!