Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyek ilyen érzékeny az exem miatt?

Figyelt kérdés
Több mint 5hónapja szakítottunk alapból bevallom elég nehéz eset vagyok sajnos velem gyakoribbak a veszekedések de mikor vele voltam a végén olyan durván veszekedtünk és olyanokat mondott rám hogy átestem a ló túloldalára és nyugtatókon éltem nagyon lefogytam és idegileg padlón voltam aztán elhagyott és nem érdekelte mi lesz velem... Sokáig kértem hogy maradjon de nem tette csak még jobban megalázott aztán beletörödtem most nem rég keresett beszéltem vele mert hiányzik jól meg is voltunk azt hittem csak rosszkor voltunk rossz idöben de most megint veszekedtünk előhozta belőlem a hisztis nőt és most kikapcsolta a telefonját igazából nem is vagyok tisztába hogy hányszor kerestem és elérte hogy megint úgy érezzem csak az én hibám minden még az is hogy karácsonykor elvileg elrontottam a napját mert annyit írtam hogy boldog karácsonyt annyira kiakadtam ezen hogy órák óta sírok de nem tudom miért pedig mostanába azt hittem megerösödtem ha egy pasival nem alakult jól az ismeretség max csak szomorú voltam ,csak ő hozza ki belőlem ezt a kétségbeesett megalázkodó nőt amit utálok magamba hogy tudnék ezen változtatni?:/ Nem akarom elrontani az életeme itt az érettségi a nyakamon ... Bocsánat ha nem raktam vesszőt meg hosszú lett csak nagyon fel vagyok zaklatva :/
2014. márc. 2. 22:35
 1/2 anonim válasza:
Légy erős ne szorulj rá senkire. Én szerelmes voltam 3 évig egy fasziba aki egyetlen estére úgy tett mintha ő is szeretne teljesen elhülyített, elvesztettem vele a szüzességem és soha többé nem keresett. Nem érdekelt ez az első szex dolog sokkal jobban fájt, hogy egy retek ember hülyét csinált belőlem. Ne az fájjon hogy fáj hanem az hogy hagyod hogy megtegyék veled azt ami igazán rosszul esik. Hibáztatnak, vagy nem értenek meg. Neked nincs szükséged ilyen emberre te jobb vagy annál hogy könyörögj. Lebegjen ez a szemed előtt és ha belül porrá őröl a düh a kétségbeesés te akkor is büszkén tartsd magad. Tedd úgy mintha nem érdekelne és kezdj új életet. Ne félj az újtól, alakíts te mindent és amit ebben a kapcsolatban elrontottál a következőbe ne tedd meg. Ezt akár kőbe is vésheted. Fejleszd magad azzal hogy elszakadsz másoktól éld túl és erősödj. Ne törődj semmivel csak magaddal. ha jön egy igazán nagyon nagy szerelem az nem így fog kinézni. És tudni fogod hogy melyik lesz az. Ez nem az.
2014. márc. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. márc. 9. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!