Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz megkérdezni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz megkérdezni valakitől, hogy miért utasított vissza?

Figyelt kérdés
Ha esetleg összefutunk. Már egy ideje nem beszélünk.
2014. márc. 3. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de lehet nem fogja megindokolni.
2014. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

úgyse mondja meg.

egyszer megpróbáltam kiszedni valakiből, de csak felhúztam magam.

2014. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gaz. Kerdes, hogy vagytok e olyan szinten, hogy oszinte legyen. En oszinte szoktam lenni kerdes nelkul is. Van, hogy a masik fel hulyesegnek tartja, de hat ezvan. Mondjuk azt ertsd meg, hogy a vonzalmat meg a szerelmet nem lehet eroszakolni. Az vagy jon, vagy nem.
2014. márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, de nem biztos, hogy fog tudni válaszolni...

Én magamról tudom, hogy magamnak sem tudnám megmondani, de valamiért valaki nem jön be (hiába tetszik pl külsőre) nincs meg a szira, amiözös hang, vagy akármi. De ha rákérdeztek volna, akkor sak habogtam volna;)

2014. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolag? :)


Utolag okosnak lenni pontosan olyan, mint ha elore hulyek lennenk.


Akkor kellett volna ezt megbeszelned vele, nem utolag meg mindig ezen tepodni.


Egyszer mar elutasitott. Ott volt a lehetoseg a miertek kideritesere. Utolag meg visszabofogni az ilyen dolgokat, mar erosen surolja a zaklatas fogalmat es az ertetlensegedrol tesz tanubizonysagot.


Lepj tovabb!

2014. márc. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem fogsz rá választ kapni...mert nincs rá. Gondolom te a fiú vagy. A lányok nem arra valóak, hogy információt tudj meg belőlük :DDDD Arról tegyél is le gyorsan :) Mert a legtöbbjük képtelen személyeskedés vagy érzelmi indíttatás nélkül, tárgyilagosan gondolkodni és azt fogja hinni még mindig akarsz tőle valamit...az eszébe sem fog jutni, hogy esetleg másik lányt akarsz és tanulni szeretnél a hibádból...
2014. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig pont ez lett volna a cél, utolsó. Esetleg ha ezt így elmondanám neki? Vagy teljesen felesleges ezzel foglalkozni?
2014. márc. 3. 12:10
 9/9 anonim ***** válasza:
nem viccből írtam, én is vágom :) szerintem felesleges, pont azért, amit leírtam :D ne alázd be magad. Hagyjad szerintem.
2014. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!