Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kiveszett a mai nőkből a romantika, és már nem is igénylik?

Figyelt kérdés
Olvasva itt jó pár napja a kérdésekre adott női válaszokat, nekem ez jött le. Hogy a testiség számít elsősorban, a külsőségek, a nagy vastag farok fontossága, méretigények, szeretkezés helyett inkább kemény dugásra vágynak, a rosszfiúk a nyerők, már a nők akarnak "megkapni" egy pasit, akár csak szexre is, barátság extrákkal, a nők kezdenek el fogdosni már 2. randin, mert be vannak indulva, stb.
2014. márc. 3. 08:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Én igényelném, de a pasik valahogy nem.
2014. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Belőlem nem, én imádok romantikázni a párommal.Összebújva filmet nézni, sétálgatni. Az én párom inkább jófiú. Én nem szeretem és nem is akarnék barátság extrákkal dolgot.
2014. márc. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Azert ne az itt talalhato lanyokbol iteld meg az eletben talalhato noket. Azert az is egy reteg, akik ide jarnak osztani az eszt.


Szoval, ha normalisan gondolkodo embereket keresel, egeszseges lelkulettel, akkor nem biztos, hogy ez a legjobb lelohely.

2014. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
De én pont arra alapozok, hogy itt névtelenül leírhatják mit gondolnak, mit szeretnének, így nincs okuk kamuzni, mint pl. az életben, ahol egy nő lehet azt mondja, amit hallani szeretnél, és úgy is viselkedik. Hogy persze igen, romantikus vacsora, meg séta, aztán magában meg csak arra gondol, mikor fektetem már meg! :)
2014. márc. 3. 08:16
 5/42 anonim ***** válasza:

Az,mhogy itt mit írnak,mvagy éppen a kérdés kapcsán csak az jön le, egeszen más, mint amit az életben elvárnak..

Pl egy kérdés kapcsána. Testiség kerül előtérbe, nem írom le, hogy amúgy mielőtt a testisegre kerülne sor borozgatbpva romantikázunk, mécsesek a lakásban....hisz ez nem volt kérdés, az sem,mhgy előtte valő nap csak álmodozbva andalogtunk a településen...

Nem kell elhanarkodott következtetéseket levonni, egy egy válaszból...főleg,nhogy nagyon sok férfi válaszol nőnek kiadva magat:):)

2014. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

Én ponthogy nem szeretem, ha a pasi már az első randin is arra gondol, sőt még előtte közli velem, hogy hát de jó lenne, ha így meg úgy alakulna... menjek el hozzá, stb.


De hol maradnak a találkozgatások, udvarlások, ésatöbbi?

Én romantikus vagyok, és elvárom ezt a páromtól is.

Szóval, ne általánosíts.. Mert én is mondhatnám, hogy vannak olyan férfiak, sőt a többsége olyan, akiben nincsen romantika, csak mindjárt megfektetésen jár az esze.

2014. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Ja igen, nyilván, pont ilyen felhasználónévvel -.- :D
2014. márc. 3. 08:32
 8/42 anonim ***** válasza:

Az olyan nok akiket Te keresel, nem feltetlenul ilyen oldalakon lognak ... talan nem is Neteznek ... valoszinu jobb dolguk is akad ... avagy mas az erdeklodesi koruk.


Miert szajkaratesok, Netfuggok, nick nevek es kockak kozott keresed a romantikus lanyokat? Mit keresnenek itt?


Azert azzal tisztaban kellene lenned, hogy milyen fajta embertipusokat talalsz a forumokon, chaten, kozossegi oldalakon, tarskeresokon, party-oldalakon, videomegosztokon.


Romantikus lanyok inkabb sportolnak, tanulnak, kulturalodnak, barataikkal programoznak, elik az eletuket es nem a monitor elott unatkoznak.


Az aranyhalat nem fogod kifogni a csatornabol! :)

2014. márc. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
8: Nem keresek itt senkit, ez csak egy megállapítás volt az itt tapasztaltakból. :)
2014. márc. 3. 08:38
 10/42 anonim ***** válasza:
Neked aztán lehetnek megállapításaid.. ha már az én hozzászólásomat is a felhasználónevemből ítéled meg... :)
2014. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!