Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? A barátnom megcsal. Nagyon szeretem de nem tudom mért csal meg. Azt mondják hogy szerelmes is abba a fiúba akivel megcsal. De nem tudom akkor miért velem jár

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztosan megcsal? Talán tényleg kihűlt a kapcsolatotok. Ne higgy el azért mindent, könnyen lehet, hogy rosszindulatú pletyka az egész. Ha pedig beismerte, hogy megcsal, és folytatja is, akkor mégis miért nem szakítasz vele?
2009. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tűrném hogy megcsalnak.Kirúgnám a fenébe.Lehet hogy 1 hétig hiányzik.De kinek kell olyan nő aki megcsalja?
2009. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát az egyik lánybarátom mondta ankinek a volt pasijával csinálja. ha csainálja. de az is lehet amit az első vűlaszoló mondott hogy csak pletyka. mert megkérdeztem mind 2 őjüket a fiút is meg a páromat is és mind ketten tagadták.
2009. dec. 12. 19:55
 4/10 A kérdező kommentje:
de...a páromnak volt egy rossz mondata...méghozzá az hogy ha meg is volt akkor úgy hogy nem veled jártam..
2009. dec. 12. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Én megértem a barátnődet,azért mert voltam már olyan helyzetben,hogy nem tudtam dönteni 2 srác között.A barátom rájött,mert egyszer olyan illatú volt a pólóm,mint a másik srác kabátja...És a barátom 2 hétig tudta.Utána válasz út elé állított.Miután a csuklómon több, szép kék foltok voltak,az ő alkarján meg cserébe olyan mély karmolások,hogy a bőre ott maradt a körmöm alatt,ott hagytam a barátom,és a másikkal maradtam.Ha nem csinálta volna ezt,valószínűleg őt választottam volna.Lehet,hogy nem tud választani.Majd elválik,beszéld meg vele.
2009. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
háát méég jo h mind2en tagadták.. szerinted bevallanák.. -.-
2009. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ezt mondta, amit rossz mondatként írtál, akkor az nem megcsalás, hiszen akkor nem voltatok együtt. Ha annyira tagadni akarta volna, nem hiszem, hogy ilyet mondott volna.

Én nő vagyok (és bár sosem csalnám meg a párom), de sosem hoznám magam olyan kellemetlen helyzetbe, hogy ilyet mondok, ha volt köztünk valami.

2009. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy ezt mondta,lehet véletlen elszólás is,mikor nem fogyelt.De ha véletlenül elszólta magát,akkor lehet,hogy tényleg megcsalt...Nekem egy hasonló,véletlenül elszólt mondatkor derült ki,hogy a barátnőm megcsal.
2009. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én nem fogom bántani...ha menni akar akkor menjem.nem érdekel.csak ne csinálná ezt.:S
2009. dec. 12. 20:56
 10/10 anonim ***** válasza:
pedig azt kéne, az összes rohadt k.urvát jól elverni, amelyik megcsalja a párját....pf, még nekik áll feljebb
2009. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!