Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találkozok a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találkozok a barátnőmmel szülinapomon nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Szerdán lesz a szülinapom de mondtam neki, hogy ne találkozzunk, mert aznap elég sokat kell tanulnom. Inkább majd csak szombaton.

Neki elég rosszul esett ez. Most mit csináljak? Szerintem annak nincs értelme, hogy átszaladok hozzá egy fél órára. Kicsit ki van akadva.

18F


2014. márc. 3. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Hagyd a tanulást a fenébe, ennyit megérdemel a barátnőd ha szereted. Menj át és kényeztesd!!!!
2014. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Megértelek téged is és őt is, valahol mindkettőtöknek igaza van. Nem tudom, hogy mi olyan sürgős tanulni valód van, amiatt nem tudsz találkozni a barátnőddel, majd tanulsz hétvégén. Simán lehet, hogy készült neked valamivel, amit így nem tud átadni/ vagy azt tenni vele, amit kell és nyilván rosszul érinti a dolog.
2014. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha ő menne át hozzád? Akkor a fél óra+ az oda-vissza út ideje is maradna arra, hogy kettesben legyetek.
2014. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na az ilyet én tipikusan utálom.

Elmagyarázom hogy értsd meg a női logika egy részét: mi ilyen helyzetbe hagynánk a fr*ncba a tanulást, és mennénk, mert nekünk a párunk fontosabb, és ezért esik nekünk rosszul ha ti nem csináljátok ugyanezt.

Hidd el én is voltam ilyen helyzetben, csak nekem annyira roszul esett hogy a szülinapomon sírtam... sőőt, még Karácsony estéjén is... szerinted jó volt?:)

Úgyis tanulni nem egy nap alatt fogsz. Maradsz egy keveset és mész.

2014. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!