Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez elég meggyőző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elég meggyőző, így leszáll róla?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal, kiderült, hogy az egyik exe zaklatja elég durván, nemrég összejött egy sráccal akit ez az exe megvert, ezért szakítottak. Ez velem nem fog előfordulni, nem nagyképűség, de a munkámból kifolyólag ki lettem képezve, hogy könnyen "ártalmatlanítsam", engem még nem ismer csak tudja, hogy új barátja van, de nem is ez a lényeg.

Hanem, barátnőm azt mondta, hogy bármit csinálhatok nem fog lekopni, ezért a következőt történik: ma este ez a kedves úriember ha hazamegy holnap este és az ágyneműje között talál tőlem egy kedves levelet, hogy kopjon le, különben legközelebb nem egy levél fogja várni. Szerintetek ez elég meggyőző? Nem tör be senki a levél legális úton kerül oda.



2014. márc. 5. 04:14
 1/4 anonim válasza:
Nem fogja abbahagyni..
2014. márc. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak levelezgetsz, akkor csak beszarinak hisz hogy nem mersz kiálni ellene. Ha egyszer meg akar verni, akkor te úgy is ártalmatlanítod és akkor talán felhagy ezzel. De nem muszály ezt megvárnod, hanem szép szóval megkérheted, hogy keressen vlki mást.
2014. márc. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tör be senki a levél legális úton kerül oda.



Berepül magától?:D vagy mégis hogy kerül birtokon belülre egy idegen otthonba?

2014. márc. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána először is a kis nőnek jobban, hogy kicsoda is valójában, ha ilyen cimbit szerzett magának és ne dőlj e a szövegének:)
2014. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!