Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondhatom a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondhatom a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Lesz egy buli 3 hét múlva, elég szűk társaság, leginkább az én évfolyamomból. Eljön a barátnőm, aki megemlitette par napja h johet e a novere is? En nem szeretnem ha jonne,mert a baratnommel akarok lenni es meg veletlenul sem akarom h a tesoja rajtunk logjon. Amugy sem szimpi igazan, de a buliban plane nem ismer senkit es nem akarom h velunk legyen. Megmondhatom ezt igy nyiltan a batatnomnek vagy nem venne jo neven?

2014. márc. 7. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Darázsfészek,nem tudsz sehogy jól dönteni,mindenképp valaki meg fog sértődni.Vagy te nem fogod jól érezni magad.
2014. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem megmondhatod neki es ha meg igyis mindenkeppen akarja hogy menjen veletek akkor hivjatok meg valakit akit o is ismer, akivel el tudja tolteni az idot
2014. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem lehetsz őszinte a párkapcsolatodban, akkor ott elég nagy gáz van. Mondd meg neki, hogy elég szűk körű buli lesz, és a nővére valószínűleg nem érezné jól magát idegenek között, és te pedig szeretnéd, ha ti ketten egymással foglalkoznátok. Ha nem érti meg, akkor valami baj van a fejében. Nekem van két húgom, soha nem jutna eszembe az ő bulijaikra eljárni, ha nekem nem lenne valami közelebbi közöm a szervezőkhöz... Minek akar egyáltalán menni a nővére? Beszéljétek ezt meg mindenképpen, de próbáld meg nem megbántani a barátnődet közben.

19L

2014. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nőknél ilyen téren nem fogsz tudni jól dönteni, mert így vagy úgy, de megszívod :).


Mindenesetre egy este tolerálásából jöhetsz ki szerintem a legjobban. Aztán a jövőben vagy előre kikötöd a csajodnak, hogy csak vele szeretnél lenni. Nem a nővérével van a gondod, hanem, mert csak vele akarsz lenni :)

2014. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Abszolút egyetértek a 3. kommentelővel. Az őszinteség nagyon fontos egy kapcsolatban. 17F
2014. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!