Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok akkor, ha láttok egy olyan férfit, aki egyszerűen mind külsőre és belsőre jobban bejön, mint a párotok?

Figyelt kérdés

Amikor még a kapcsolat nem fordult komolyra, csak pár hete, max néhány hónapja tart. És látsz a környezetedben olyan srácot, aki belsőre és külsőre, mindenhogy van olyan jó vagy még jobb, mint az aktuális barátod. És érzed, hogy tetszel neki. Ekkor mi jár a fejedben? Meg tudna szerezni? El tudna csábítani a párodtól? Vagy nem szeretnél tönkretenni egy jó ideje tartó kapcsolatot és belevágni egy ismeretlenbe? Vagy már inkább szemet hunysz és becsapod magad azzal, hogy a párod a legjobb akit megkaphatsz?


Egy kis sztori, nem muszáj elolvasni:

Bocsi a kapcsolatok egy negatív szemszögből való megközelítésére, de én manapság úgy veszem észre, hogy rengeteg kapcsolat úgy születik, hogy éppen jókor jó helyen kell lenni, és végül nem is azzal jönnek össze, akire vágytak, hanem akit épp eléjük dobott a sors, pl egy buli alkalmával. Sok lányismerősömről tudom, hogy kinéztek valakit akit a leginkább meg akartak szerezni, de végül egy másik sráccal jöttek össze, csak mert az könnyebben jött. Szóval nem azzal jöttek össze, akire a legjobban vágytak, hanem aki előbb lépett az irányukba... mégha az nem is tetszett annyira, mégis odaadták magukat. Aztán ha az eredetileg kifigyelt srácot a sors közel hozza, aki még mindig talán jobban bejön, mint az aktuális párja a lánynak... vajon el tudná csábítani?

Sok ilyen helyzetet látok a környezetemben, ezért lennék kíváncsi erre.


2014. márc. 8. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sok ilyen van, ezeket rib.ancnak nevezzük.

Mégpedig azért mert akit szeretünkannyira, hogy párunknak tekintsük, akkor nem dobjuk el valaki másért csak úgy, mint egy elhaszanált papírzsepit.

2014. márc. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a lányoknál van így. Én is ilyen kapcsolatban voltam és folyton kísértett a sors, de kitartottam a lány mellett. Nos, ő már nem volt ennyire kitartó. :D
2014. márc. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Félreértettél. Nem a megcsalásra gondolok, mint gyakran megtörtént eset, hanem arra, hogy nem azzal jönnek össze, akit a legjobban akarnak, hanem az első valamirevaló jött-mennt sráccal, aki az útjukba akad. Ez engem zavar, hogy sokaknak ennyire mindegy, kivel kezdenek kapcsolatot és ki tudja milyen sokáig együtt vannak, mikor az összejövetel előtt nem is vele szerettek volna együtt lenni.

Tisztelet a kivételnek.

2014. márc. 8. 01:49
 4/7 A kérdező kommentje:

Én annak a híve vagyok, hogy olyasvalakivel szeretnék kapcsolatban lenni, akinél senki mást nem akarok jobban. Akinél nincs jobb.

De azok a lányok, akik az első valamirevaló emberrel összejönnek, mikor volna jobb is, azok mit csinálnak? Vajon otthagynák-e egy jobbért?

2014. márc. 8. 01:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Neazzal akarj kapcsolatban lenni akinél nincs jobb, hanem aki a legjobban szeret, esmegbecsul teged.

van egy kigyurt, jokepu, jo humoru, jo dumaju, tipikusan tokeletesmacso, meg egy alacsonyabb, nem olyan nagydumas, nem olyan izmos csavo, de szeret tefed, mindent megtesz erted, jofej, kedves, meg mittudomen mi kell a nőknek. És akkor te az elsőt választod? Hiaba jobb karakter, a masodik szimpatikusabb nem?

2014. márc. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen ribizlik általában kapcsolat függők, nem szeretnek egyedül lenni. Persze rosszul esik, ha az ember elveszti, de akire éppen rátalált, azzal is ugyanilyen aljas módon fog eljárni, szóval nem kell annyira sajnálni az ilyen lányok elvesztését. Én inkább abban reménykednék, hogy ha ilyen beállítottságú a lány, az minél hamarabb derüljön ki.
2014. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Amikor még a kapcsolat nem fordult komolyra, csak pár hete, max néhány hónapja tart."


Ilyen esetben, ha belülről is jobban tetszik az új srác, akkor nyilván el tudna csábítani a barátomtól.

Ha úgy érzem, vki más jobban illik hozzám, miért ne cserélhetnék?


Az egészen más, mikor járok vkivel, akit szeretek, és küldőre megtetszik vki más. Akkor fantáziaszinten az ember eljátszik a gondolattal, hogy mi lenne ha, de aztán mérlegeli, hogy miért is jobb a párja mint a másik illető és a párja mellett dönt.

Lassan 6 éve vagyok kapcsolatban. Van a közelemben olyan, aki nem teljesen közömbös, érdeklődik is utánam, ennek ellenére eszembe nem jutna megcsalni vele a párom vagy lecserélni rá. Mert tudom, hogy ha mérlegre teszem a két embert, a párom nekem többet ér.

2014. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!