Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párom.hu társkereső ingyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom.hu társkereső ingyenes, ugye?

Figyelt kérdés
Csak mert regeltem és valami VIP előfizetéssel nyaggat.
2009. dec. 13. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

ingyenes, és egész jól használható vip dolgok nélkül is, én sose vipeztem, nem fizetnék egyelőre netes társkeresőér, majd ha 30 éves koromig se lesz egyetlen nőm se... de akkor inkább felakasztom magam, most 20 vagyok, 1 éve voltam talán parom.hu n de am nemjött be, akinek írtam le se xart, aki meg irt meg hát szal beszélni jovolt de talira nemigazán. aztán meg is úntam. néztem másik társkeresőket is de sokkal többminden fizetéshez kötött máshol (pl képek megnézése ilyenek, ezek parom.hu n ingyenesek)


szal: ingyenes igen

2009. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor jól gondoltam. köszi! :)
2009. dec. 13. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!