Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól hogy van barna pecsételé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hogy van barna pecsételésem attól még lehetnék együtt a párommal? Volt már mensim lehet a pecsételés az antibiotikum végett amit megfázásra szedtem, ugyanis ma nem vettem be és nem is láttam semmi ilyet. Szóval lehetek a pasimmal?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:

szedsz gyógyszert? vagy gumiztok?

ha gyógyszert szedsz(foggátló) akkor nemajánlott ezesetben gumi nélkül szexelni.

2009. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szedtem de abbahagytam mert szeretnénk babát.
2009. dec. 13. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
szóval teherbe szeretnél esni és azért kérdezed h lehetsz e együtt a pároddal? hát lehetni lehetsz vele, csak baba az nembiztos lesz most belőle.
2009. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazából ezt hormon zavarnak kellene felfogni. Akkor mikor próbálkozzunk
2009. dec. 13. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:

ha rendszeres a menzeszed, akkor peteérés környékén kell a babával próbálkozni. peteérés ugye a menzeszed közepén van. figyelgesd a tested, nagyon sok nőnek peteéréskor feszül a melle, enyhe "mindjárt megjön" érzése is lehet, és a folyása is megváltozik, több lesz, vmint nyúlósabb kicsit.

most az antibiotikumok miatt is mondtam h baba nembiztos h lesz belőle, mertha ez ennyire bezavart a ciklusodnak akkor nemvalószínű h barnázás közben teherbe esnél.

a másik, hogyha hormonzavarod van tényleg akkor nemigazán lehet megmondani h mikor érdemes babával próbálkozni. deha pecsételsz vagy barnázol akkor abból nemigen szokott baba lenni, kivéve azoknál a nőknél, akiknél a peteérés barnázással jár.

2009. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem.És ilyenkor kb mikorra lehetne várni a következő mensit, ha dec. 2-án múlt el. Szerdától pedig pecsételt talán máig.
2009. dec. 13. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:
az attól függ, hogy hány naponta menstruálsz. a pecsételést ne tudd meg menzesznek. de ahogy így elnézem kb a középidőben pecsételhettél, azaz mostanában volt vmikor peteérésed. én úgy számoltam, hogy mondjuk 5 napig menstruáltál, tehát november 27-28.-a körül jött meg (ezcsak tipp), ésha 28 naposak a ciklusaid, akkor peteérésed kb dec 8-11-ig lehetett vmikor peteérésed. de mondom, amennyiben nem 28 naposak a ciklusaid, hanem mondjuk 34 vagy 36 akkor a peteérés is kitoldóik. én eztígy neked most nemtom pontosan megmondani, hogy mikor fog megjönni a következő menzeszed. az előző kezdetétől számolj 28 napot, és akkortájt fog megjönni a következő. ha meg a peteérés érdekel, akkor meg az első menzeszedtől számolj le annyi napot, amennyi a ciklusaid fele. tehát ha 28 naponta menstruálsz, akkor 14 napot, ha 30 naponta akkor 15 napot.
2009. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszke. Akkor most már tisztábban látok. Kezdem érteni a dolgokat.
2009. dec. 13. 20:52
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a ciklusaim elég zavarosak, mert volt amikor a tabit is csak 25 napig vagy 34 napig szedtem attól függött, hogy volt e program abban a hónapban. Szóval elég gáz az én ciklusom.
2009. dec. 13. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:

fhúha...figyi...én azt tudom neked javasolni, h mostmég nenagyon fáradozzatok a babával, mert nevalószínáű h összejön, mivel a ciklusodat totál hazavágtad, főleg ezzel a foggátló tabletta összevissza szedésével.

én fél évet javasolnék, fél év alatt kiszokott ürülni a tabletta és a ciklus is helyreáll.

sztem mindenképp várjátok meg, amig a menzeszed rendszeressé válik, mert anélkül nehéz összehozni egy babát, és csak össze fogtok törni h miért nem sikerül. pedig a válasz egyszerű...azért mert nemállt helyre hormonháztartásod. várjátok meg amíg helyreáll sztem.

2009. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!