Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányos lány?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves, aranyos lányismerősöm (többet szeretnék tőle), de sajnos sokszor kihasználták. Próbálok finoman a közelébe férkőzni, pl: "azért irtam, hogy itt buli van, mert látni akartalak, hiányoztál. Bulikban mindig azt figyelem, hogy itt vagy e" ettől kicsit meghatódott. Beszéltünk külföldről, ki menne ki oda, stb. azt mondta "áh kinekis hiányoznék"


Hogy közelíthetem meg? Az ilyen önbizalomhiányos lányoknak mi a legjobb? Más dolgok, pl "aerobikozol? Hm akkor még ennél is jobb nő leszel" nem működik, mert nem hiszi el, lehurrog...


2014. márc. 9. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak tudasd vele, hogy téged pl. érdekel és ha elmenne neked hiányozna:)
2014. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 egylány31 válasza:
:) a lány önbizalomhiányos? hát adj te neki önbizalmat, udvarolni kell, meglepni apróságokkal, és közös programot szervezni. mindíg dícsérd, nem fogja elhinni először de ha kitartó vagy , egy idő után elgondolkozik... hogy nemis olyan ő mint amilyennek hiszi magát. :)
2014. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem célszerű direkt bókokkal elhalmozni. Kicsit kifinomultabban tenném.Pl. érdeklődni véleményéről különböző témakörökben (párkapcsolat, életcélok stb) és ha egyezik, akkor megjegyezni, hogy tök jó, hogy vannak ilyen emberek, akikkel sok mindenben egyetértek. Meg hozzáfűzni, hogy én ilyen barátnőt képzelek el magamnak, akivel egy húron pendülök. :)
2014. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!