Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet olyan, hogy hiába nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy hiába nem változtam, a páromnak már mégse tetszem?

Figyelt kérdés
Mert egyre inkább ezt látom, de nem értem :(
2014. márc. 9. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érteni kell. Létezik az a jelenség, hogy "megunás". Nem sírni kell, tenni ellen.
2014. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezd megunni.
2014. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mit tegyek? Nem vagyok unalmas, de ő elzárkózik mindentől.
2014. márc. 9. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy van már neki más. Vagy csak elmúlt a szerelem.

Beszélgess vele, úgy talán kiderül, hogy mitől változott meg, és hogy mire vágyna.

2014. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy van neki más, munka után mindig hazajön. Meg amúgy se menne el randizni melósban :)

Beszélgetni nem tudok vele erről, szerinte minden rendben van, szeret, ésatöbbi. Ezzel nem tudok mit kezdeni :(

2014. márc. 9. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha ő változott meg és már nem ugyanazt akarja, amikor téged megismert. Fiatalok vagytok?
2014. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huszonévesek, de még nem egész egy éve együtt. Történtek változások, mert összeköltöztünk és mindketten munkát váltottunk azóta. Én egyetemre járni is elkezdtem. De ezek csak külső dolgok, egyébként nem hinném, hogy változott volna akár ő, akár én. Esetleg csak minimálisan.
2014. márc. 9. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Huszonévesen túl fiatalok vagytok még. Szinte természetes, hogy ebben a korban nem állapodik meg az ember.
2014. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!