Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ha úgy érzem soha többé nem lehetek boldog?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy egy hónapos kapcsolatom volt. Egyszerűen lehetetlen, hogy viszonzott szerelmet találjak... Időm sincs, egyedül hogyan lehetne ismerkedni. Nincs kikkel hova eljárni és amúgyis. Szórakozóhelyeken nem tetszik az ott lévő zene és ott úgyis csak dugpópartnert keresnek.

22l


2014. márc. 10. 03:59
 1/4 anonim ***** válasza:
egyszer majd megtalálod a boldogságot,csak addig se add fel,jön az majd ha nem keresed..
2014. márc. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne szórakozóhelyen ismerkedj

ilyen helyre max berúgni járok


lehet hülyének nézel de könyvtárba baromi jól lehet csajozni és nem a kisribizli a túlnyomó többség


a másik oldalt ismerem csak de sehol nincs előírva hogy félrészeg, narkós, holt kész emberek közt kell mászkálni ha ismerkedni szeretnél


24/f

2014. márc. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Abszolút egyetértek a leírtakkal. Én is ezt tapasztalom buliban a legtöbb ember nem komoly kapcsolatot keres.. Én társkereső oldalakon próbálkozom, de arra se nagyon van időm így nem valami hatékony. Csak a csodában bízhatunk, és abban, hogy a másik talál meg minket valahogy :)

Bár én már berendezkedtem az öreglányos életre, szóval ha soha többé nem lesz senkim az sem fog komolyabban megviselni, másban is meg lehet találni a boldogságot. Nem nagyon létezik már olyan kapcsolat amilyenre én vágynék. Felületes és csalódásokkal teli kapcsolat meg nem hiányzik. Annál jobb egyedül is, addig sem esem pofára megint méltatlanra pazarolt bizalmam miatt.

2014. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van az eddigieknek. 23 vagyok, diszkokban csak a ribik ismerkednek, de az eddigi, normalisnak hitt kapcsolataimrol is kiderult, hogy nem azok. Nem divat a huseg, szeretni a masikat, foglalkozni vele... en soha nem csaltam egyik baratnomet se, es epp emiatt voltam ertektelen szamukra.
2014. máj. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!