Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a barátomnak 1 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak 1 éves évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Most leszünk 1 évesek barátommal és nagyon meg szeretném lepni , hogy tökéletes legyen eddig csináltam neki egy fotókönyvet amit megrendeltem a saját közös fotóinkkal lesz tele és egyik zoknijára varrtam 1-1 szívecskét és szeretnék neki még csinálni egy ágytakarót amire varrok valamit vagy esetleg párnát de valami különlegesebbre gondoltam mint ezek és egyszerűen nem tudom kitalálni mert a tökéletes ajándékhoz sok pénz kéne ami nekem nincs és valami borzaztóan jó ajándék ötlet kéne ami nem is drága esetleg itthon megcsinálható ( aznap nem leszünk itthon mert velnessezni vissz visegrádra szóval elvinni meg ilyenek nemtudom sehova) légyszi segítsetek!!!

2014. márc. 10. 21:51
 1/9 ASOT ***** válasza:
Virág legyen. nem kell túl rivalkodó.
2014. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1: Virág fiúnak? Én nem tudom, inkább fordítva.


Kérdező: hány évesek vagytok?

2014. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:
ú basszus bocsi félreolvastam
2014. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 17 éves vagyok és a barátom most lesz 20:)
2014. márc. 10. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:

20 éves fiúnak nem biztos, hogy a legjobb ötlet a zoknin szivecske (bocsi, ha ezzel megbántalak, csak őszinte akarok lenni).

Amúgy kb. 2 napja volt hasonló kérdés... Azt mondom, amit ott is. Nem kell túllihegni az évfordulót, drága ajándékokat venni, vagy 6 kiló plüsst, meg mit tudom én mit... Egy közös vacsora egy pohár borral - pezsgővel, meghitten otthon, egy közös film összebújva. Ennél nem kell több szerintem

2014. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 vagyok még mindig: Tökéletes ajándék? Nekem mindig az volt, amit a páromtól kaptam. Nem érdekelt, hogy mennyiért vette, vagy ő csinálta, a lényeg, hogy szívből kaptam, mert szeret.


ASOT: Csak a későbbi félreértések miatt szóltam :D

2014. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát 20 éveshez azért nem érett annyira vgyis kinéz 16-17 nek őis 1 év alatt kiismertem azért és szerintem a zokni aranyos lenne számára vagyis tudom hogy tetszene neki de ezt ilyen aproságnak gondoltam csak az ajándék mellé mert mindig elhozom a zoknijait és nálam maradnak azért gondoltam hogy csinálok:)

Visegrádon leszünk aznap velnesbsbe és ezért nem tuom hogy mit adjak de általába mindig nagyon sokat főzök neki meg csinálok romantikus vacsorát meg ilyenek ezért akarok most valami tényleg nem mindennapi különleges ajánékot adni neki.

2014. márc. 10. 22:05
 8/9 anonim ***** válasza:
esetleg egy nagy puszi/csók? nem hinném, hogy több kellene.
2014. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adj neki egy felejthetetlen ejszakat. Egy 20 eves pasi erre vagyik...
2014. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!