Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedtek a párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedtek a párotokkal, ha szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Sokat keresed napközben, mindig ő jár a fejedben, illetve van olyan aki másképpen éli meg? Van erre elméleti szabály? Egyáltalán miből lehet meg tudni, hogy szerelmes az ember?
2014. márc. 11. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A pulzusszám megnövekedése a közelében, bizsergős/pillangós érzés a gyomrodban, pupillatágulás a személyregondolás közben stb. <3
2014. márc. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

...és félsz folyamatosan az elvesztésétől...ha ezt minél jobban érzékelteti Veled, annál jobban így érzel. :-(

Leginkább az ember önértékelését feszegeti elég rendesen.

Nem véletlenül van annyi nő/férfigyűlölő ember sajna. :-(

2014. márc. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából tegnap azon "pattantunk" össze, hogy talán én jobban szeretem őt, mint ő engem. Ezt abból vette le, hogy én többet írok neki, mint ő nekem, előbb mondom, hogy szeretem és ő csak utánam. Szerintem ennek nincs jelentősége, szerintem én "csak" szeretem őt, de az a rózsaszín ködfelhő nincsen meg, részemről. Nem bánom, mert ez az érzés ami most bennem van, jó nekem, ez rosszabb nem lehet, nem ábrándulok ki. Viszont az aggaszt, hogy ő, Nő létére mennyire találja elégnek ezt a "sima" szeretet érzést, neki elég-e. Mondtam, hogy tartsunk szünetet, de erről hallani sem akart, illetve igen, valamikor majd, de csak azért, hogy hátha erősödik benne az érzés, mert tudja, hogy így is hiányoznék neki. Több mint 3 hónapos kapcsolat, egy hosszú barátságból alakult ki, ahol Ő érzett többet irányomba.
2014. márc. 11. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ráélvezek az orcájára.
2014. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!