Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van még ilyen szerencséj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van még ilyen szerencséje a csajokkal?

Figyelt kérdés

Szemezgetek az elmúlt évtizedekből:


- katona voltam es hat éve együtt egy lánnyal, az anyámék elvitték egy Európa körútra nyáron es a Francia Riviérán két helyi macsó partyba vágta.


- a nagy szerelmem minden jótanácsom es tiltásom ellenére is titokban eljárogatott a barátnőjéhez aki egy szutyok munkásszállón lakot. Az lett a vege hogy öt ukrán paraszt megerőszakolta miközben terhes volt. (1,5 hónapos ) sajnáltam de soha többet nem tudtam hozzányúlni ( de lett egy lányom 20 eves most super vele a kapcsolatom )


- meg nősültem elvettem 30 évesen egy 18 eves csajt 12 évig voltunk együtt szeretetben, minden happy, lett egy kisfiam akiről hat évesen kiderült nem rőlem van.


- a csajomat ( 3-4 éve volt velem ) egy pali nyaggatta, de azt mondta lekoptatja... Közben azt olvastam a csaj kimenő SMS -ei között ( nem turkáltam a telojában, o kert meg ra hogy valamit nézzék meg rajta es így véletlen botlottam bele ) szóval azt írta ennek a poscnek hogy mikorellette ült a gépen ( havonta ment Angliába ) ugy lesz,,, ta volna,,


- volt egy aki 4 év alatt hatszor volt kamu terhes, kamu agytumoros, kamu balesetben meghalt párral es az egyik melósommal a saját házamban szüret ossze a levet

Mistanában az az elmúlt években :


- neten ossze szedett ózdi picsqua akivel hetekig beszélgettem szerveztük a randit ismerkedtünk es mikor megbeszéltük hogy másnap este lemegyek es találkozunk ugy jött el a randira hogy konkrétan egy előtte nap megismert manus ágyából mászott ki.


- tavaj egy 33 nővel jöttem ossze, volt egy kisfia, normális volt majd hogy nem már hihetetlenűl. Két hete ismertem mikor jót az első probléma...

Nem jött meg neki es sokkot kapott ettől , en meg le vezettem neki hogy tőlem nem lehet ( ovulácios időszak ) na akkor kiderült hogy minden szerdán szombaton átjárogatott az elvileg hat honapja kidobott exéhez


- az utolsó meg két hónap utan bukott az exekkel, chatsexel, puncikuki kép csereberélgetéssel , egy halom hazugsággal ködösítéssel.


Csak szemezgetek a teljesség igénye nélkül...

Lassan kezdem megérteni a homokosokat, az animált kedvelőket, a remetéket, meg azokat akik itt szenvednek pl. a gyikon inkább :)


2014. márc. 12. 12:15
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:

köszönöm hogy leírtad!


rögtön jobban érzem magam. nekem ennyi rossz élményem nem volt.

2014. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 Noydra ***** válasza:
Azigen. Erre nem tudok mit írni, ha tényleg igaz.
2014. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen szerencsétlen nem lehet valaki, valami már nálad kell, hogy hibázzon, ha ennyire mellényúlsz mindig. Most jobb lett, hogy leírtad?
2014. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
Hát ez szép.
2014. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Durva ha igaz, bár nem tudom hol szeded össze ezt a sok r*bancot, valahogy nagyon mellé nyúlsz a nők megválasztásánál.

26F

2014. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Eskü igaz de már csak röhögök az egészen

Es tényleg ez töredéke csak ....

Lehet h velem van a baj, abban van igazság hogy nehézz 156-szor ugyan abba a tehénsz...ba pofára esni

2014. márc. 12. 12:28
 7/59 anonim ***** válasza:
83%
Hát, neked csak azért nincs szerencséd, mert ez mind a tudomásodra is jutott, másnak meg nem. Hidd el, a legtöbb nőnek vannak ilyen "kis titkaik". Csak valakiről kiderül, valakiről meg nem.
2014. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

#7

A kis svingli az ha leveszva számládrol egy ezrest szemfestékre :)

2014. márc. 12. 12:38
 9/59 anonim ***** válasza:

Én nem jártam meg ennyiszer, de azért volt pár ügyem (20 éves vahyok, szóval még metriplázhatom)....


itt leírtam sokmindent:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2014. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:

"Az lett a vege hogy öt ukrán paraszt megerőszakolta miközben terhes volt. (1,5 hónapos ) sajnáltam de soha többet nem tudtam hozzányúlni ( de lett egy lányom 20 eves most super vele a kapcsolatom ) "


ez viszont elég féreg dolog volt tőled... otthagytak amiért megerőszakolták??? én biztos támogatnám, vele maradnék..

2014. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!