Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha egy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy 19 éves lány szerelmes lesz egy 17 éves fiúba?

Figyelt kérdés
Egyikőjüknek sem volt eddig kapcsolata és a vonzalom kölcsönös, csak félek, hogy nem jó dolog, hogy 19 éves lányként egy nálam fiatalabb iránt érzek szerelmet.
2014. márc. 12. 14:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ház ezt jó hallani, azt hittem, majd itt is jönnek az utálkozó hozzászólások.

Két év amúgy tényleg nem sok, csak ebben a korban pont, és főleg úgy, hogy a lány az idősebb. Huszonéves korban már ez fel sem merülne, mint probléma.

2014. márc. 12. 14:44
 12/14 anonim ***** válasza:

Sztem nem baj ez egyáltalán. De vigyázz, előfordulhat hogy a fiú még egy taknyos és szórakozni fog veled, mert nem tudja mit akar, húgommal is most ez van; ő bele van zúgva a nála 2 évvel fiatalabb fiújába azt a fiú meg össze-vissza féltékenykedik a semmire meg minden, azt se tudja mit akar...


Ez nem mindenkinél fordul elő, de jó odafigyelni.

2014. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de ő tényleg nem ilyen. Sok dologban felnőtteb, mint én.
2014. márc. 12. 16:12
 14/14 anonim ***** válasza:
Nefélj nekem 20 éves barátnőm van, 10 hónapja együtt vagyunk és nem szol be senki meg nincsenek ilyen jellegű problémák :) egyébként ha meg igazán szereted akkor neérdekeljen hogy mit mondanak mások ;) 17/F
2014. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!