Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm papája kórházba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm papája kórházba került. Én vígasztalom és mellette vagyok, de sír. Hogy vagasztaljam meg, ha tudom a papája meg is halhat? :/

Figyelt kérdés
A papája tüdő bajjal kórházba került. nehezen vett már pár napja levegőt.84 éves.Őszintén szólva nem mondhatok olyat, h kevés az esélye.Optimistán állok hozzá, hogy fel fog épülni, de ha azt nézem, hogy 84 és sokat beteg hát nem is tudom ...A lényeg,hogy nem tudom neki azt mondani hogy nem lesz baj, mert én szerintem lesz :/ Vígasztalom, és mondom neki h meggyógyul stb, de nem hiszek benne. Mitévő legyek? :(

2014. márc. 13. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit inkább, légy ott mellette tudja, hogy van egy támasza.. Mást nem tudsz csinálni.
2014. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, türelmesen hallgasd meg mindig, legyél ott mellette. Sokat számít.
2014. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hitegesd, ne kelts benne hiú reményeket! Csak legyél mellette! Próbáld arra felkészíteni, hogy ha eljön az idő, el tudja engedni... Nem fogod tudni megvigasztalni, max elfogadtatni vele, hogy ez az élet rendje, mindannyian elmegyünk egyszer. Beszéltesd a régi emlékekről, az sokat segíthet.
2014. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne mondj neki semmi ilyet, csak legyél ott és segíts neki, hallgasd végig, ennyi.
2014. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én hasonlóképpen vagyok a legjobb barátnőmmel, de neki az édesanyja haldoklik... Az előttem lévők jól mondják, ne kelts benne hiú reményeket, de biztosítsd róla, hogy bármi történik is te mindig mellette leszel és ne hagyd, hogy magába zuhanyjon... Én napi szinten kérdezem, hogy hogy van az édesanyja és próbálom felkészíteni a legrosszabbra a lényeg, hogy tudja neked mindig kisírhatja magát a nap bármely órájában
2014. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!