Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki annyira gyáva, hogy nem meri a szemembe mondani, hogy már nem érez semmit irántam, vagy mi a baja? Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nemrég még nagyon boldogok voltunk a barátommal, elég komoly kapcsolat/volt jóban vagyunk egymás szüleivel,ő is többször jött ide.

Az utóbbi 3-4 hétben már alig voltak találkák, nem jött ide sem,ő sem hívott engem. Suliban szünetekben találkoztunk,de az sem volt az igazi,már egyre kevesebbet ölelgetett is.

Már nem volt hajlandó velem beülni valahova suli után, holott régen alig várta.Az a kifogása,hogy nincs kedve lógni a városban, vagy kell tanuljon. Régen persze ha velem volt,nem úgy nevezte,hogy"lóg a városban"

Egy darabig el is hittem,hogy sokat kell tanuljon, próbáltam megérteni, ezért gondoltam legalább a hétvégén egy nap lesz rám ideje.Hívtam ide-oda,mindent lemondott.Már szinte semmi nem volt.

Akkor kezdtem ezt sokallni, és mondtam neki,hogy mondja már el mi a baja, mert nem hiszem,hogy legalább egy héten egy napja sincs rám. Mondtam,hogy vallja be,ha már nem szeret, vagy más van a háttérben, mert elegem lett abból,hogy próbálom fenntartani a kapcsolatot,ugrálok utána de semmit nem viszonoz.

Erre ő csak annyit mondott,hogy nincs semmi baja, ez van és kész.

Már nem beszéltünk 2 napja.Nem tudom mit csináljak. Miért ennyire gyáva?

Mivel nem mondott semmit,ezért arra következtettem,hogy már nem szeret,esetleg más lány van a képben, vagy a rosszakaróim mondtak neki valamit.

Hogyan bírhatnám szóra?Nagyon rossz,hogy azt sem tudom miért ilyen. Mondjam ki,hogy vége, anélkül,hogy tudjam mi a pontos ok?Zárjam le ezt a másfél évet befejezetlenül?

Nem értem, egyszerűen, ő is nagyon komolyan vette ezt a kapcsolatot idáig :/

17L


2014. márc. 15. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

De mérges valaki...

Hát rosszat fogtál ki...

De legközelebb talán jobban oda figyelsz, hogy megfelelő partnert válassz.

2014. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen a többség. Van aki azt sem mondja, hogy szakitani csak szó nélkül lelép mással. "Úgyis észreveszi a másik". Ja persze..

Mit vársz komolyan? A majmok közt értelmesebb egyedeket találunk mint amilyen szintet néhány pasi képvisel annyi a gyenge jellemű gyáva szar alak, hogy mikroszkóppal is alig látni kivételeket.

2014. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2essel egyet értek...elég sok ilyet éltem át...szar érzés, de ilyenek, nem tudsz velük mit kezdeni...tapasztalatból írom...én sok mindent próbáltam, de nem hatott semmi.

A te esetedre...szerintem még egy verzió van, h rá hagyod...lehet csak bedepizett és magától változik majd minden...ezek, azért még nem szakító okok, max. ha sokáig csinálja, és nem bírod tovább stb.

2014. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!