Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a párommal, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a párommal, de a barátságunk továbbra is nagyon erős és egyáltalán nem akarjuk ezt megváltoztatni. Ebből lehet a későbbiekben probléma?

Figyelt kérdés
Volt valakinek esetleg gondja ilyesmiből a következő párkapcsolatában? Értem úgy, hogy a következő párja nem fogadta el, hogy nagyon közel maradtak szakítás után egymáshoz és esetleg azt hitte, még mindig szeretik egymást. Szerintem értelmes körökben ebből nem kéne, hogy konfliktus legyen, de annyi mindent látott már az ember...
2009. dec. 15. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés ember van, aki majd tolerálni fogja, hogy ilyen közeli kapcsolatban maradtál az ex-el.
2009. dec. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt probléma. Ugyan nem lettek a legjobb barátok, de néha még söröznek is együtt. Meg sem fordult a férjem fejében, hogy a barátságon kívül más közöm is lehetne az exhez, elvégre őt szeretem, és hozzá mentem feleségül.
2009. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a kellően erős barátság pont elég
2009. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom neked...


Én most vagyok ilyen helyzetben, szakított velem a barátom de jóban maradtunk. Viszont folyton megfúrja valamilyen módon a kapcsolataimat... Talán nem is tehet róla, de miatta nem vagyok képes senki máshoz igazán közel kerülni, azóta nincs normális kapcsolatom. Nagyon goteszk dolog. És egyben nagyo szép is, mert mi mindig itt vagyunk egymásnak, tényleg imádjuk a másikat. De ez a párkapcsolat dolog iszonyú nehézkes azóta...

2009. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja és nem, olyan nem volt, hogy valaki beszólt volna amiatt, hogy jóban vagyok vele. Mondjuk én elég határozott nő vagyok, rögtön az elején közlöm a dolgot. Persze finoman, de azért az illető tudtára adom, hogy vagy megszokja vagy mehet amerre akar...


21/L

2009. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!