Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő miért tűr el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tűr el egy pasinak olyan sok mindent a pénzért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
pont azért, nem kell dolgoznia, készpics***a melegszoba..
2014. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert éhezők!
2014. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sok embert ezek szerint boldogít a pénz.
2014. márc. 16. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:

pént nélkül is eltürnek rengeteget!

én enmértem sok lanyal tényleg ezt a vak szerelmet.

sok példát tudodk, hogy megcsalta a csávesz enm egyszer, hülyének nézi, átveri, megalázza, sőt fel is pofozza, és mégis ha szét is mennek, nemsok idő mulva ujra összejönnek, merrtt a srác visszakönyörgi magát, a csaj emg jajde édes meg hulyevotl, és megbocsájt...

nemszámít, hogy rendes pasi meg volna aki szeretne összejönni vele, aki soha nem csalná meg, és pláne nem ütnéé, de azz enmkell az "unalmas"...hányok az ilyenektől..

2014. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki másért tűr.

Nem csak a nők...

van aki a pénzért, van aki a szerelemért, van aki saját maga miatt(gondolja hogy ő ezt kibírja).

A legtöbb esetben a tűrés véges.

2014. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

rossz dolog korán kelni és bkv -val melóba menni.

ha rájön az ember h jól néz ki, és ezért bármit megkaphat, akkor miért ne, a pasiknak úgyis ez kell, magyarul itt találkozik a kereslet kínálat törvénye...én is jól járok, meg ő is.

nem mindegy, h reggel 9-10 felé felkelek, elmegyek edzeni, majd szoli, szauna, pedikűr manikűr, masszázs, majd egy kis délutáni shopping a csajokkal, és este várjuk haza apát, h hozza a pénzt, és legyen mit költeni.

Aki szeret reggel korán kelni, és dolgozni minimálbérért, néha több műszakban, az tegye.

én inkább egy szép ruhában lemegyek egy elegáns helyre szórakozni, és akkor ált az elkövetkezendő pár évre megvan a megélhetési forrás.

2014. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!