Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem voltam ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem voltam ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és habár már volt barátom, de még nem volt igazán komoly kapcsolatom. Most alakulgat egy sráccal a dolog, és elég komolyak a "tervek". Igazából nem vagyok hozzá szokva ehhez, nekem ez most fura még egy kicsit. Nem azt mondom hogy rossz, mert egyáltalán nem, csak szokatlan számomra.


Szóval szeretném megkérdezni hogy az mennyire normális-e hogy kialakuló kapcsolatban a srác minden részletet tudni akar, hogy mit csináltam, amíg nem voltam elérhető chaten? (Amíg nem tudtam írni neki) Mindenről szeretne tudni ami persze nem rossz csak kérdezem másoknál is így van-e. Ő is mindig mindent elmond h mit csinál éppen. Egész nap "várja" hogy írjak neki, amikor csak tudok, még suliba is, aztán este még beszéljünk emellé természetesen 1-2 órát, ahogy az időnk engedi. Ha nem írok neki suliban, vagy nem adok életjelet, akkor rögtön azt hiszi, van valami probléma. Találkozni nem nagyon tudunk csak hétvégén. Szombaton fogunk találkozni, és egész nap együtt leszünk.


Ez másoknál is így kezdődött/így van??


2014. márc. 17. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Aha
2014. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azért kapja fel mindig a vizet, hogy ha az sms-ére nem válaszolok, ami amúgy nem is igényel választ, hogy az neki milyen rosszul esik, meg hogy leszarom őt. Ezt mindig túlzásba viszi. Viszont az, hogy a te pasid mindig tudni akarja mikor hol mit csináltál, nekem biztos, hogy nagyon sok lenne. Ne hagyd, hogy visszaéljen a jóságoddal. Ebben van némi tapasztalat sajnos.
2014. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és számits rá, ha a barátnőiddel el akarsz menni csavarogni, fel lesz háborodva, hogy este miért nem üldögéltél a gép előtt és pötyögtél neki.
2014. márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!