Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban aki bejön nekem és van egy fiú haverom is akivel szinte legjobb barátok voltunk. Ennek a "haveromnak" elmondtam hogy bejön nekem Kornél és ő ezt elmondta az egész osztály előtt úgy hogy Kornél is halotta. Azóta teljesen máshogy viselkedik Kornél. (jó értelembe).Órán figyel, kedvesen beszél velem stb..

Hogyan tudnám meg hogy én is bejövök-e neki? (olyat ne írjatok hogy kérdezd meg a barátait,mert ez nem megoldható).

Előre is köszi a válaszokat.


2014. márc. 19. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mióta megtudta kedvesebben viselkedik akkor valószínű, te is bejössz neki.
2014. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bejössz neki, ez egyértelmű
2014. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat sokat segített :)
2014. márc. 20. 06:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!