Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közeledik az egymásnál alvás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeledik az egymásnál alvás. Lányoktól kérdezném ki, mibe aludt első éjszaka. Akár otthon akár a fiunál? 22/L 20/F

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 11:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
22 évesen aludj bakker bundabugyiban meg sapkában.. anyám..
2009. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

de humoros vagy......

Nem ugy értettem mind1. inkább ne is válaszoljatok....

2009. dec. 16. 11:15
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

meztelenül, első alvásnál ...

hát szeritned bárcsak annyi bajom lenne.....

abban amiben akarsz!!! légy természetes amiben otthon alszol vidd el vagy vigyél olyat!!!! úgyis lekerül!!!!! én pólóban meg rövidgatyóban aludtam most meg hosszú pizsiben vagyok nálluk,+plusz pulcsi...:)

2009. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

22 évesen nem tudom, mibe kellene aludni?


anyám borogass...

2009. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Először is, aludj amiben akarsz, úgy ahogy akarsz. Igyekezz olyat választani ami kényelmes. Ha meztelenül, akkor úgy. Ha kimész a szobából és más is van a lakásban akkor köntöst vegyél fel. Másodszor, ha te nem úgy értetted a kérdést, akkor tedd fel úgy a kérdést, h mindenki értse ne csak te.


csuma :D

2009. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Most miért kell így leszólni. Nem mindenki kezdi 13-15 évesen.

Attól függ, hogy egyedül él a fiú, vagy a szüleivel. Mert ha a szülőkkel, akkor esetleg ha éjszaka ki kell menni, jobb ha valami van rajtad ami takar. Aludhatsz pólóban és kényelmes rövidnadrágban, vagy pizsamában. Vagy legalább legyen nálad, ha ki kell menni. Aludni mesztelen is lehet, ha nincs nagyon hideg.

2009. dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pizsiben terveztem, el is vittem magammal, de hát lekerült mert közbejött egy-két dolog... :P Aztán felvettem a pólóját és abban csucsultam! Amúgy ő egyedül élt akkor albérletben szal ezért volt elég a póló! Most hogy megint otthon van, és jönnek a hidegek, vissza veszem az aktus után is a pizsimet! :) Nálunk otthon egyértelmű a pizsi! :)

22/L & 25/F

2009. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám is átjött a pizsi az első alkalommal, de a kedves barátnőm kiválasztott magának egy alsógatyát és egy atlétát, amiket azóta is haszál :) nem győzöm mosni. De azért örülök neki..

21F

2009. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
néhány választ megköszönök :) ugy értettem hogy én itthon poló meg francia bugyiba vagyo, hogy van aki készül, és pl sexi kombinét vesz fel vagy ilyenek. szüleinél lakik. elnézést kérek, hogy ilyen értetlenül tettem fel a kérdést, de aki igy is értette az tudott is válaszolni rá. köszönöm. az hogy 22 évesen meg mertem itt kérdezni na bummm. előző kapcsolatomban más volt ott ismertük egymást ezer éve. más ha valakit ismer az ember szerintem. én legalább nem 12-13 évesen teszem fel a kérdést....
2009. dec. 16. 12:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Általában én adok neki egy pólót, meg egy boxert, de eddig még nem volt panasz..:) Pedig van neki otthon egy kinyújtott nyakú pólója, amiben szerintem nagyon szexi, majd nyújtok neki én is olyat..:D
2009. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!