Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány és úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány és úgy érzem tetszem neki, de van egy kis baj. Távkapcsolata van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy buliba találkoztam vele, azóta facebookon beszélgetek vele, és megírta nekem hogy amikor meglátott beszélgetni akart velem csak nem mert oda jönni hozzám.. egész este szemeztem vele. Néha azt írja nekem hogy "édi" vagyok. Csak az a baj távkapcsolatban él. és most nem tudom mit tegyek.:/ (a pasijával még sosem találkozott)

Előre is köszi a válaszokat :) 15/F



2014. márc. 23. 12:25
 1/2 anonim válasza:
az nem kapcsolat ha még sosem találkoztak.
2014. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Énis ezen gondolkoztam
2014. márc. 30. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!