Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjatok már, olyan beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok már, olyan beszélgetési témát, amit szeretnek a lányok, és, hogy hogyan lehet ezt még fokozni?

Figyelt kérdés

#téma #amiről a lányok #szeretnek beszélni...?
2014. márc. 24. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre énis kivancsi vagyok
2014. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hüvelygomba
2014. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írd le milyen sokat tudnál rájuk költeni, azt is h konkrétan mire.
2014. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez de aranyos kérdés :D

Minden lány más. Én szeretem a sportot és a rock zenét- tehát nekem azt tetszik, ha felhozzák ezeket a témákat.

2014. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elméleti fizika?

Űrbéli anomáliák?


Én nekem tetszenek ezek a témák, más nevében nem tudok nyilatkozni sajnos :D

2014. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem mindenkinél más.
2014. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kacsacsőrű emlősök nemi élete
2014. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Én például nem szeretek csevegni, csak értelmes dolgokról beszélgetni: (ahogy az egyik előző válaszoló is írta) világűrrel kapcsolatos dolgokról, vallásokról, pszichológiáról, filozófiáról, történelemről, művészetekről stb, stb. Sok olyat ismerek, aki hozzá hasonló, és sok olyat, aki nem. Kezdj el vele beszélgetni, és majd a reakcióiból következtess.
2014. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pl. hogy a Cosmopolitanban benne van, hogyan fejlessze orgazmus-készségét, vagy hogy milyen színű rúzs illik a narancsbőrhöz... :D
2014. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Irodalomelmelet, de most egy csetszex fokozna a hangulatom.
2014. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!