Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a férjem sokkal többet foglalkozon velem és a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok és 2 gyerekünk van a legkisebb 2 hónapos.A férjem nem veszi ki a részét az ithoni dolgokból ,inkább a barátokkal van mind velünk.Sokat veszekszünk ez miadt,de főleg a alkohol miadt.Nem tud rá magyarázatot adni,hogy miért csinálja.A sexuális életünk szinte semmi.Mit csináljak ? hejre szeretném hozni a házaságomat.
2008. júl. 23. 22:26
 1/3 anonim válasza:
en meg csak 21 vagyok, es ferjnel sem,de latom a szuleim, es,hogy bar szeretik egymast, azert ok is elcsesztek, azert is mert anyum folyton csak veszekszik. Megertem ot, mert sokmindenben igaza van, de a veszekedessel csak azt eri el, hogy noveli a tavolsagot, ne veszekedj vele tobbe. Attol o meg nem fogja rosszul erezni magat sem hibasnak, szerintem, probald meg leultetni, es csendesen elbeszelgetni vele. Mondd el nek szepen, hogy egyedul vagy es nem birod, es nagyon szereted es ha o is szeret, akkr ne csakte egyedul, de egyutt robalatok meg. Es ne viseld minidg az otthoni kacatokat, legy csinos, jarj rovid lenge ruhacskakban, elvegre nyar van es szep vagy es fiatal, legy kedves vele, es belatja majd,nem ezt erdemled, ha meg nem , nos, a pia nem vezet jora, ha a piat valasztja helyetted, te valazd helyette az eletet, vagy ha le aarna rolla szokni de nem tud, menjetek elvonora
2008. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segitségedet!
2008. júl. 24. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a pasiknak miért kell olyat csinálni! Én ha valakit szeretek akkor vele vagyok nem a haverokkal. Az alkoholhoz pedig van egy mondanivalóm. Az alkohol nem válasz de legalább elfelejted a kérdést. És mikor józan akkor ülj le vele és beszéld meg vele normálisan ezeket a dolgokat. Söt ha házasok és 2 gyerek van akkor pláne rendbe kéne rakni mert ez szerintem nem mehet igy tovább és lépnek kell. Vagy vele vagy nélküle. Mert igy ha ott van csak elissza a pénzt. Na sokat irtam össze vissza sorry
2008. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!