Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretem őt?

Figyelt kérdés
Van egy fium akit halálosan szeretek sok fium volt de sose senkit nem szerettem ennyire. De neki én csak egy csaj vagyok a sok közül ha találna jobbat simán otthagyna és nem érdekelné mit éreznék. Ezt egy ismeösének mondta. De bármenyire is bánt szeretem öt és azt hiszem ennek hogy leszar én vok az oka.Már a kezembe is bele van vésve a neve
2009. dec. 17. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elhagy,akkor lesz más.Őt is tudod majd ennyire szeretni,ez biztos.Szóval no para,a hiba nem benned van,csak akkor ,ha ezzel foglalkozol.Ő valószínűleg nem is érdemel meg Téged,ha ilyen könnyen elhagyna,erre gondolj mindig.
2009. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát... És mi lesz, ha halálosan Belédszeret, Te emiatt nem fogod már úgy szeretni, és a vége az lesz, hogy nem tudod lekoptatni?
2009. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azota az mondta annak a bizonyos személynek hogy ez nem volt igaz és nem nézelödne semmerre azt mondta az elöbbieket csak mondta Nem tudom h igazat mond e DEH ujra remélek
2009. dec. 20. 00:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a barátom azt mondta a barátjának hogy...

Ez nem biztos h igaz.

Egyébként ezt Te gondolod h Te csak egy csaj vagy a sok közül neki v Ő mondta neked(amit kétlek)v úgy bánik veled amiből ezt következteted?

2009. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!