Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek nagymesterek a nőcsábításban? Te milyen szinten voltál/vagy? (bövebb lent. )

Figyelt kérdés

Előre bocsátom,hogy ezt olvastam, ezeket a szinteket.

És azt is előrebocsátom, hogy az együttlét = szexxel a szex = nemiszervek érintkezésével.... a többit remélem senkinek nem kell elmagyaráznom. A lényeg hogy őszíntén. Ha beszélgettél egy csajjal, az még nem volt a csajod :D


Na akkor kezdjük.


18 éves fiúnak, ez a lista:


0 csaj = vesztes

1-20 csaj = kezdő

20-50 csaj = haladó

50-200 csaj = tapasztalt

200-1000 csaj = mester

1000++ csaj = nagymester


A kérdés az, hogy 18 évesen melyik kategóriába estél, és most hol tartasz? csak őszíntén!


2014. márc. 28. 04:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a vesztesbe, bár én.pont, hogy ellenkezően gondolom, én nem.vesztes vagyok, hanem különlegesnek! De azért néha utolsónak is érzem magam miatta! 19F
2014. márc. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
mester..max trofeagyűjtő..nekem a mester mást jelent..
2014. márc. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha 20-ig kezdő, akkor remélem, abbahagyjátok az állandó rib ancozást az oldalon. 20 az rengeteg. értem én, hogy egy hónap alatt is össze lehet hozni, de 20 az rengeteg.

n

2014. márc. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Létezik, hogy valakinek hajlani 4-kor nincs jobb dolga? :)

Egyébként vesztes. Láttam múltkor youtube-on egy magyar nyelvű randizásról szóló oktatóvideót. Egy jóképű srác volt benne, egy asztalnál ült egy lánnyal. Arra gondoltam, ő bármit megtehet, mert a csaj érzi magát megtisztelve a randi által. Arcra megy az egész.

2014. márc. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
18 évesen 1000++ csaj??? Hol élsz te?!
2014. márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eheheh..

:):):):):)


Ne haragudj de ez egy szánalmas lista..

Szerrintem az a pasi, aki 18 évesen 20 csajjal volt egyyütt az vesztes..mert semmit nem tud, amivel megfogja a csajokat, csak szexig jutnak..nekem ez a vesztes kategória

2014. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én intelligens vagyok. Óh, várjunk, az nincs a listán. Na vajon miért?...
2014. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barney Stinson
2014. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!