Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, a barátomnak nincs humora és közös témánk sincs?

Figyelt kérdés
Szóval. Nagyon rendes és iszonyatosan kedves fiú. Romantikus tipus is. Mindenki azt mondja hogy össze illünk. Csak nincs humora.. próbál humorizálni csak nem nagyon tudok rajta röhögni..Ráadásul a beszélgetésünk sem vicces. Olyan unalmas.. nagyon szeret engem,mindig ölelget meg meg csókol.Csokit is vett nekem,de akkor is. Nincs meg az humorizálás köztünk. Én mindig meg próbálok viccelődni vele de csak mosolyog. Mással tök jókat tudok nevetni. Vele meg nem:( és ez így nem jó.. Fontos hogy valakinek legyen humora meg egy kapcsolatban az is fontos hogy meg legyen a viccelődés. Félek ha szakítanék vele csinálna egy nagy hülyeséget. Volt hogy össze vesztünk és falba verte a kezét. És félő nem tudna el engedni.. Igazábol nem azért gondolkodtam a szakításon mert nincs humora hanem azért mert nincs közös témánk... A semmiről beszélünk.. meg mikor mesél valamit akkor is csak a sportról vagy arról mesél hogy mit csinált a haverja milyen hülyeséget..Tanácstalan vagyok:(
2014. márc. 29. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem szakíts vele

én értem hogy kedves meg rendes fiú, de ez nem minden

2014. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha közös témátok sincs ott már gond van....
2014. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom.. csak nem akarom meg bántani :/
2014. márc. 29. 08:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtok kommunikálni, előbb utóbb úgyis vége lesz a dolognak. Fölösleges elnyújtani valamit amiben nem érzed jól magad. Egyébként lehet h a srácot is frusztrálja a dolog, csak mivel nem kommunikáltok, nem tudtok segíteni a dolgon.

Mondtad még h falba veri a kezét. Ez szimpla idegesség, én is csináltam már ilyet.

Arra meg, hogy nem akarod megbántani annyit tudok mondani h egy kis idő jót fog tenni.

2014. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a közös téma hiánya nagyobb baj mint hogy valaki nem humoros. viccelődni lehet a barátnőkkel, haverokkal, bulikban ha a pároddal nem, de ha ez az egyetlen hiányossága, attól még nem szabad valakit lapátra tenni (így vagyok most a párommal, nem 1 humorzsák, de minden megvan ami kell).

viszont így, hogy nem tudtok beszélgetni már más a helyzet, elgondolkoznék rajta érdemes-e folytatni.

2014. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van :) én már nem érzek úgy iránta mint az elején. Tegnap próbáltam vele tisztázni de ő olyan szomorú lett. Nem mondott semmit de láttam rajta.. aztán meg ölelt és mondta hogy nagyon szeret. Csak nem érzem már jól magam ebben az egészben. :( mar egyébként az első pár napban el fogyott a témánk de után el kezdett beszélni magárol és így meg maradt a kommunikáció. Őt is zavarta hogy nem tudtunk miről beszélni.. de csak arról beszél hogy milyen volt a napja. És ez jó csak mindennap el meséli és ez már unalmas.. :/
2014. márc. 29. 09:07
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy kapcsolatban fő az hogy tudjunk beszélgetni..és ez nem nagyon van meg :/ mert beszélgetünk csak aztán mind kettőnknek ez a válasza arra amit mondunk: aha,az jó.

Meg már nem érzek "úgy" iránta..

2014. márc. 29. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!