Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keresési előzményekben fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresési előzményekben fura kulcsszavak. Ti mire gondolnátok?

Figyelt kérdés
A barátom 3 hónapig kint fog dolgozni külföldön. Úgy tervezte/terveztük, hogy mivel olcsó a fapados, a hétvégéket együtt tudjuk tölteni, tehát együtt gondolta ő is a továbbiakat. Igen ám, de a következő kulcsszavakat találtam az előzményekben nemrég: berlin, call girl, berlin, hookers, bordély (németül persze) stb... Én vagyok a paranoid? Ti is ugyanarra gondolnátok mint én? Aki kíváncsi, a saját leptopom volt, és a saját gmail accountom irányítópultjában találtam, tehát nem kutakodtam utána.
2014. márc. 29. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanarra gondolnék de nem hiszem, hogy most ettől nagyon megnyugodtál.
2014. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy már mehet is az első fapadossal a p-ba!
2014. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát igazából az itt a kérdés, hogy mitévő legyek, mivel ugye még nincs ott, most még nem történt semmi (vagy én nem tudok róla) de elég valószínű, h mit tervez...egy (még) meg nem történt megcsalástért jogosan akadok ki?
2014. márc. 29. 13:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos. Mióta vagytok együtt? Ha csak pár hónap érthető, hogy megcsalna és ez esetben szakítanod kéne. Ha több akkor meg kéne beszélni.
2014. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 év. De van ezen mit megbeszélni? Természetesen le fogja tagadni, hogy bármi ilyen szándéka lenne, hülye lenne beismerni, hogy "igen, azt tervezem h k#rvázni fogok majd berlinben." Mond valami magyarázatot majd, hogy miért keresett rá, én meg vagy elhiszem, vagy nem.
2014. márc. 29. 13:34
 6/11 anonim ***** válasza:
nyugi ha megcsal azt nem berlinben akarja elkezdeni csak folytatni... valószínűleg már itthon is megcsal, de ez az én véleményem, kérdezd meg őt, bár úgysem vallja be
2014. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na igen, pontosan erre gondoltam én is...itt is minden lehetőség adott, miért ne élt volna vele idáig is...
2014. márc. 29. 13:40
 8/11 anonim ***** válasza:
majd mond egy olyan magyarázatot, hogy csak a barátjának nézte meg vagy valami ilyen átlátszó szöveget, ne legyél már naiv... persze ha ez így neked jó akkor hagyd
2014. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szegény hülye nem ismeri a VPN-t :D

Am valszeg igen megcsalt már.

2014. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... azt hiszem én is tudtam már ezt, csak megerősítésre volt szükségem hogy szembenézzek vele. Nem könnyű:S
2014. márc. 29. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!