Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Melyiket választanátok? Nőkhöz szól a kérdés. (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Párkapcsolati szempontból, a saját igényeiteket is beleértve a következő élethelyzetekben lévő férfiak közül melyiket választanátok, ha az alábbiak alapján kellene dönteni:


1. A szüleivel él, belead bőven a családi kasszába, de ezek mellett tud spórolni, félre tenni, valamint hétvégente megengedheti magának a szórakozási lehetőséget, több szabadidővel rendelkezik a hétköznapokon is.


2. Albérletben él, önellátó, főz, mos, bevásárol magának, azonban kevesebb szabadidővel rendelkezik, sokkal kevesebbet tud spórolni, anyagilag megterhelőbb vagy rendszeres kiadással járó szórakozási lehetőséget csak ritkábban engedhet meg magának.


Életkor: 25-30 között.


20 év feletti nők véleményére lennék kíváncsi.


2014. márc. 30. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
2.
2014. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő szimpatikus, de talán a 2. nyúlfarknyival győz. Tudja hogy mi az a házimunka (nem veszi alapnak), valószínűleg én is dolgoznék és nem vagyok valami nagy partyarc (jobban élvezek egy kirándulást vagy sétát a Duna parton)
2014. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

2.

23/N

2014. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Részemről is a második.
2014. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyértelműen a 2., mondhatni az 1. kizárt 28n
2014. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tök mind1, egy idő után úgyis összeköltözünk.
2014. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már valamivel 30 felett vagyok, de azért válaszolok: nincs baj az 1-essel sem, ha igazán komolyan gondolja a kapcsolatot és hajlandó később a közös, önálló életre, de ha választani kell a kettő közül, a 2-es szimpatikusabb.
2014. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 30. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!