Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ahhoz, ha a szeretett párotok ki akarna menni külföldre, háborús övezetbe segíteni menekülttáborokban katonaként?

Figyelt kérdés
Ha friss a kapcsolat, vagy ha már több éves, akkor is mit szólnátok ehhez? Szakítás borítékolt?
2014. márc. 30. 20:54
 1/8 LePeDő ***** válasza:
Ha nem tudnám lebeszélni, akkor mennék vele, hogy vigyázzak rá amennyire csak tudok. De persze csak, ha tényleg szeretem. De ha a párom, akkor tényleg szeretem, mert mással nem jövök össze...
2014. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
párod cipő vagy zokni?mert azoknak van párja...menekülttáborokban nem teljesítenek szolgálatot külföldi katönák.Magyar alakulat nem vesz és soha nem is vett részt demilitarizált övezetben .Járőrszolgálatot adnak korzikán irakkban de ennyi
2014. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
AKkor hadd mutassam be neked az egyik legjobb barátomat, aki nem katona, hanem önkéntesként van kint menekülttáborban Szíriában.
2014. márc. 30. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Igazából 2 lehetőség van. A szakítás ebben nincs benne. Szerintem abban semmi szakításra okot adó dolog sincs, hogy életeket akar menteni, sőt. Szóval a két lehetőség:

-itthon maradok (ha nem tudok vele menni/nem akarja, hogy vele menjek)

-vele megyek (minden más esetben).

14/L

2014. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szóval civilként van kinn, ha ez a álma csinálja de én senkinek nem fogok asszisztálni ahhoz, hogy kinyírassa magát.
2014. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szép dolog ez meg minden. De azért van benne jó adag kalandvágy meg nagyzolási vágy is, a segíteni akaráson kívül. Mert az, hogy állatmenhelyen önkénteskedem vagy szemetet szedek nem hangzik olyan menőn.

Rámutatnék, hogy Magyarországon is bőven talál önkéntes munkát, rászoruló embereket. Ha ezek után is ki akar menni, akkor nyilván szakítás a vége. És nem azért mert szívtelen dög vagyok aki nem érti meg a bátor, önzetlen barátját. Hanem mert az sznobizmus, hogy a világ másik végére megy segíteni, mikor itt is tudna.

2014. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Háborús övezetben fegyvertelen civilként dolgozni.

Akkor már inkább lenne katona.

Komolyan nem értem néha az embereket.

f

2014. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Friss kapcsolatnál valószínűleg elengedném a srácot. Végleg. Hosszútávú kapcsolatnál bevetném a lehető legaljasabb női praktikákat, hogy marasztaljam. Kezdeném az egész éjszakás szexszel, majd reggel megkérdezném, hogy lemondana-e erről. Emlékeztetném a közös terveinkre, hogy ezeket biztosan kútba akarja-e dobni. Ha ez nem válik be, jöhet a lelki terror. A "képes lennél magamra hagyni?"-tól a "nem is szeretsz engem, ha itthagysz"-on át az "öngyilkos leszek, ha elmész"ig. Ha ez sem használ, akkor menjen. Vissza se jöjjön.
2014. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!